Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Superliga Vrancei

Dum, 27 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 2 FC PANCIU
Dum, 27 Noi 11:00 SPORTUL CIORASTI 4 - 0 CSO VIITORUL MARASESTI
Sam, 26 Noi 14:00 VICTORIA GUGESTI 7 - 2 CSC DUMBRAVENI
Sam, 26 Noi 14:00 VOINTA SIHLEA 0 - 2 SIRETUL SURAIA
Sam, 26 Noi 14:00 ACS HOMOCEA 1 - 5 CSM ADJUD 1946
Dum, 27 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 1964 3 - 1 CS PROSPORT

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Superliga Vrancei

  FC PANCIU  -  CS PROSPORT
  TROTUSUL RUGINESTI 1964  -  CSM ADJUD 1946
  ACS HOMOCEA  -  SIRETUL SURAIA
  VOINTA SIHLEA  -  CSC DUMBRAVENI
  VICTORIA GUGESTI  -  CSO VIITORUL MARASESTI
  SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
REGULAMENTUL SUPERLIGA COPIILOR 97-98 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 4/7/2016 la 4:5 de catre Liviu


Descarca:

 
Meciuri in play-out juniori A 1 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 23/5/2013 la 21:33 de catre danchiriac

Duminica, de la orele 10.00, au loc partidele din play-out:

Meci pentru locurile 11-12: Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B: Podgoria Cotesti - Victoria Gugesti 2-6

19 mai 12.00: Victoria Gugesti - Podgoria Cotesti  4-1

Meci pentru locurile 13-14: Locul 2 Grupa A - Locul 2 Grupa B: Flacara Urechesti - Unirea Milcovul Golesti 1-0

19 mai 10.00: UM Golesti - Flacara Urechesti 2-3

Meci pentru locurile 15-16: Locul 3 Grupa A - Locul 3 Grupa B: Unirea Tifesti - Vointa Cirligele 0-3 si 0-3

Meci pentru locurile 17-18: Locul 4  Grupa A - Locul 4 Grupa B: Doctor GSM Suraia - Selena Jaristea 0-3

19 mai orele 13.00: Selena Jaristea - Doctor GSM Suraia  3-0

Partidele se joaca in sistem tur-retur, urmind ca meciul retur sa se dispute pe 19 mai pe terenurile echipelor care joaca prima mansa in deplasare

Baremul de arbitraj se plateste pe loc, nefiind acceptat virament.

 
DELEGARI JUNIORI Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 29/4/2013 la 8:16 de catre danchiriac

 

DELEGARI JUNIORI   19-21 APRILIE:

JUNIORI D:

            SAMBATA 20 APRILIE:

Ora 9:00: Csm Focsani – Stiinta Focsani

Arbitrii: Sontu Alin – Sava – George Dumitru

Ora 10:30: Prosport Focsani – Viitorul Sihlea

Arbitrii: Sontru Alin – Sava – George Dumitru

JUNIORI C:

            SAMBATA 20 APRILIE:

Ora 12:00: Unirea Focsani – Csm Focsani

Arbitrii: Grigore Ionut – Sava – Toader George

JUNIORI A1 PLAY - OFF:

            VINERI 19 APRILIE:

Ora 17:00: Dinamo Tataranu – Euromania Dumbraveni

Arbitrii: Iacob Iulian – Sapunaru - Trifan

            DUMINICA 21 APRILIE:

Ora 10:00: Energia Vulturu – Csm Focsani

Arbitrii: Bicu Dragos – Toader George – Bucataru Octavian

Ora 10:00: Vointa Odobesti – Vointa Sl. Ciorasti

Arbitrii: Iacob Iulian – Dumitrascu Adrian – Toader Mihai

Ora 10:00: As Cimpineanca – Fcm Adjud

Arbitrii: Bratu Alin – Chiriac Daniel – David

JUNIORI A1 PLAY – OUT:

            DUMINICA 21 APRILIE:

Ora 10:00: Vointa Carligele – Selena Jaristea

Arbitrii: Chelmus Sorin – Dumitru George

Ora 10:00: Victoria Gugesti – Unirea Milcovul Golesti

Arbitrii: Constantin Mihai – Meirosu Alexandru

Ora 09:30: Unirea Tifesti – Doctor Gsm Suraia

Arbitrii: Grigore Ionut – Gheorghe Marius – Martinescu Alexandru

Ora 15:00: Podgoria Cotesti – Flacara Urechesti

Arbitrii: Irimia Cristi – Toader Mihai - David

 
DELEGARI JUNIORI A1 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 10/4/2013 la 14:28 de catre danchiriac

DELEGARI JUNIORI  A1 PLAY-OFF  SI PLAY-OUT 31 MARTIE 2013:

DUMINICA 31 – 03 – 2013  PLAY-OFF:

            Ora 10:00: Energia Vulturu – Fan Club Steaua Marasesti 2-6

Arbitrii: Ivanciu Madalin – Toader George – David

            Ora 10:00: As Cimpineanca – Foresta Gugesti

Arbitrii: Spiru – Bratu Alin – Meirosu Alexandru

            Ora 10:00: Fcm Adjud – Vointa Sl. Ciorasti 1-7

Arbitrii: Birzan Sorin – Bicu Dragos – Toader Mihai

 

DUMINICA 31 – 03 – 2013  PLAY – OUT:

            Ora 10:00: Selena Jaristea – Vointa Carligele 2-3

Arbitrii: Ionescu Tudorel – Stoica Marius – Miron Maricel

            Ora 10:00: Unirea Milcovul Golesti – Victoria Gugesti 3-4

Arbitrii: Suvac Marius – Constantin Mihai – Dumitru George

            Ora 10:00: Doctor Gsm Suraia – Unirea Tifesti

Arbitrii: Grigore Ionut – Chelmus Sorin – Darie

            Ora 10:00: Flacara Urechesti – Podgoria Cotesti 1-3

Arbitrii: Andrievici Madalin – Dumitrascu Adrian – Meirosu Dorinel

 
Program Cupa Hagi Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 18/3/2013 la 21:35 de catre danchiriac

Programul Cupei Hagi - faza judeteana - Stadionul Milcovul

Vineri 15.03.2013

16.00: CFT Juventus Focsani - CSM Focsani 1-5

Simbata 16.03.2013

9.00: CSM Focsani - Young Stars Panciu 2-0

Luni 18.03.2013

16.00 Juventus - Prosport Focsani 1-3

 
R Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 20/5/2014 la 7:13 de catre danchiriac


Descarca:

 
In atentia cluburilor de copii si juniori Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 8/10/2013 la 19:45 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
Program juniori 6-11 noiembrie Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/11/2012 la 8:12 de catre danchiriac


Descarca:

 
PROICT SUPERLIGA COPIILOR Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 23/10/2012 la 20:31 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR A1 94 simai mici Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/10/2012 la 6:51 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR C 97- 98 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 18:17 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR D 99-2000 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 18:16 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR E 2001- 2002 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 18:15 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENT CUPA HAGI-DANONE 2000 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 18:13 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL TROFEULUI GHE OLA SI GHE ENE 2002-2003 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 18:12 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 12
CSM ADJUD 1946 6
LPS Focsani 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CS PROSPORT 12
LPS Focsani 3
CSM FOCSANI 2007 3
Clasament Detaliat

Juniori D

ACS HOMOCEA 0
ACS JUNIORI GUGESTI 0
ACS ODOBESTI 0
COVACI JUNIOR 0
CSM FOCSANI 2007 0
ENERGIA VULTURU 2012 0
INIZIO FOCSANI 0
JUNIOR 2016 FOCSANI 0
METCON ADJUD 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PODGORIA COTESTI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

ACS JUNIORI GUGESTI 0
ACS ODOBESTI 0
COVACI JUNIOR 0
CSM FOCSANI 2007 0
GALACTIC FOCSANI 0
KINDER FOCANI 0
METCON ADJUD 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PROGRESUL FOCSANI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

VIITORUL SIHLEA 16
LPS Focsani 9
CSM ADJUD 1946 4
FC PANCIU 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Superliga Vrancei

VICTORIA GUGESTI 33
CSM ADJUD 1946 30
FC PANCIU 25
SPORTUL CIORASTI 24
ACS HOMOCEA 19
CSO VIITORUL MARASESTI 18
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 12
SIRETUL SURAIA 12
TROTUSUL RUGINESTI 1964 6
CS PROSPORT 0
VOINTA SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 3 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 3 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 244 la data de 16/06/2021 8:23 am
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute