Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 23 Sep 11:00 CS JARISTEA  -  TROTUSUL RUGINESTI
Sim, 22 Sep 17:00 FC PANCIU  -  FCM ADJUD
Sim, 22 Sep 17:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 22 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 23 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  SPORTUL CIORASTI
  Sta  -  DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 23 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 22 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI  -  UNIREA TIFESTI
  Sta  -  VOINTA RASTOACA
REGULAMENTUL SUPERLIGA COPIILOR 97-98 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 4/7/2016 la 7:5 de catre Liviu


Descarca:

 
Meciuri in play-out juniori A 1 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/5/2013 la 0:33 de catre danchiriac

Duminica, de la orele 10.00, au loc partidele din play-out:

Meci pentru locurile 11-12: Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B: Podgoria Cotesti - Victoria Gugesti 2-6

19 mai 12.00: Victoria Gugesti - Podgoria Cotesti  4-1

Meci pentru locurile 13-14: Locul 2 Grupa A - Locul 2 Grupa B: Flacara Urechesti - Unirea Milcovul Golesti 1-0

19 mai 10.00: UM Golesti - Flacara Urechesti 2-3

Meci pentru locurile 15-16: Locul 3 Grupa A - Locul 3 Grupa B: Unirea Tifesti - Vointa Cirligele 0-3 si 0-3

Meci pentru locurile 17-18: Locul 4  Grupa A - Locul 4 Grupa B: Doctor GSM Suraia - Selena Jaristea 0-3

19 mai orele 13.00: Selena Jaristea - Doctor GSM Suraia  3-0

Partidele se joaca in sistem tur-retur, urmind ca meciul retur sa se dispute pe 19 mai pe terenurile echipelor care joaca prima mansa in deplasare

Baremul de arbitraj se plateste pe loc, nefiind acceptat virament.

 
DELEGARI JUNIORI Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 29/4/2013 la 11:16 de catre danchiriac

 

DELEGARI JUNIORI   19-21 APRILIE:

JUNIORI D:

            SAMBATA 20 APRILIE:

Ora 9:00: Csm Focsani – Stiinta Focsani

Arbitrii: Sontu Alin – Sava – George Dumitru

Ora 10:30: Prosport Focsani – Viitorul Sihlea

Arbitrii: Sontru Alin – Sava – George Dumitru

JUNIORI C:

            SAMBATA 20 APRILIE:

Ora 12:00: Unirea Focsani – Csm Focsani

Arbitrii: Grigore Ionut – Sava – Toader George

JUNIORI A1 PLAY - OFF:

            VINERI 19 APRILIE:

Ora 17:00: Dinamo Tataranu – Euromania Dumbraveni

Arbitrii: Iacob Iulian – Sapunaru - Trifan

            DUMINICA 21 APRILIE:

Ora 10:00: Energia Vulturu – Csm Focsani

Arbitrii: Bicu Dragos – Toader George – Bucataru Octavian

Ora 10:00: Vointa Odobesti – Vointa Sl. Ciorasti

Arbitrii: Iacob Iulian – Dumitrascu Adrian – Toader Mihai

Ora 10:00: As Cimpineanca – Fcm Adjud

Arbitrii: Bratu Alin – Chiriac Daniel – David

JUNIORI A1 PLAY – OUT:

            DUMINICA 21 APRILIE:

Ora 10:00: Vointa Carligele – Selena Jaristea

Arbitrii: Chelmus Sorin – Dumitru George

Ora 10:00: Victoria Gugesti – Unirea Milcovul Golesti

Arbitrii: Constantin Mihai – Meirosu Alexandru

Ora 09:30: Unirea Tifesti – Doctor Gsm Suraia

Arbitrii: Grigore Ionut – Gheorghe Marius – Martinescu Alexandru

Ora 15:00: Podgoria Cotesti – Flacara Urechesti

Arbitrii: Irimia Cristi – Toader Mihai - David

 
DELEGARI JUNIORI A1 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 10/4/2013 la 17:28 de catre danchiriac

DELEGARI JUNIORI  A1 PLAY-OFF  SI PLAY-OUT 31 MARTIE 2013:

DUMINICA 31 – 03 – 2013  PLAY-OFF:

            Ora 10:00: Energia Vulturu – Fan Club Steaua Marasesti 2-6

Arbitrii: Ivanciu Madalin – Toader George – David

            Ora 10:00: As Cimpineanca – Foresta Gugesti

Arbitrii: Spiru – Bratu Alin – Meirosu Alexandru

            Ora 10:00: Fcm Adjud – Vointa Sl. Ciorasti 1-7

Arbitrii: Birzan Sorin – Bicu Dragos – Toader Mihai

 

DUMINICA 31 – 03 – 2013  PLAY – OUT:

            Ora 10:00: Selena Jaristea – Vointa Carligele 2-3

Arbitrii: Ionescu Tudorel – Stoica Marius – Miron Maricel

            Ora 10:00: Unirea Milcovul Golesti – Victoria Gugesti 3-4

Arbitrii: Suvac Marius – Constantin Mihai – Dumitru George

            Ora 10:00: Doctor Gsm Suraia – Unirea Tifesti

Arbitrii: Grigore Ionut – Chelmus Sorin – Darie

            Ora 10:00: Flacara Urechesti – Podgoria Cotesti 1-3

Arbitrii: Andrievici Madalin – Dumitrascu Adrian – Meirosu Dorinel

 
Program Cupa Hagi Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 18/3/2013 la 23:35 de catre danchiriac

Programul Cupei Hagi - faza judeteana - Stadionul Milcovul

Vineri 15.03.2013

16.00: CFT Juventus Focsani - CSM Focsani 1-5

Simbata 16.03.2013

9.00: CSM Focsani - Young Stars Panciu 2-0

Luni 18.03.2013

16.00 Juventus - Prosport Focsani 1-3

 
AJF VRANCEA ASTEAPTA INSCRIERI PENTRU CAMPIONATUL JUDETEAN DE FUTSAL TINERET Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 18/3/2013 la 23:37 de catre danchiriac

Campionatul Judetean de Futsal Tineret este o competitie rezervata tinerilor nascuti dupa 01.01.1990.AJF Vrancea impreuna cu Directia Pentru Sport si Tineret Vrancea cauta sa atraga tinerii spre miscare si in perioada de iarna atunci cind posibilitatile practicarii sportului sint destul de limitate.Taxa de participare este de 150 lei si poate fi achitata in trei rate .Chiria pentru Sala Polivalenta se plateste inainte de joc ,pretul orientativ este de 50 lei/echipa ,in functie de numarul echipelor inscrise pretul se poate micsora. DESCARCA TABELUL PENTRU INSCRIERE.
Descarca:

 
R Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 20/5/2014 la 10:13 de catre danchiriac


Descarca:

 
In atentia cluburilor de copii si juniori Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 8/10/2013 la 22:45 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
Program juniori 6-11 noiembrie Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/11/2012 la 10:12 de catre danchiriac


Descarca:

 
PROICT SUPERLIGA COPIILOR Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 23/10/2012 la 23:31 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR A1 94 simai mici Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/10/2012 la 9:51 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR C 97- 98 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 21:17 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR D 99-2000 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 21:16 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL JUNIORILOR E 2001- 2002 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 21:15 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENT CUPA HAGI-DANONE 2000 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 21:13 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 
REGULAMENTUL TROFEULUI GHE OLA SI GHE ENE 2002-2003 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 5/10/2011 la 21:12 de catre Dan Dumitru


Descarca:

 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 6
INIZIO JUNIOR FOCSANI 3
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
GALACTIC FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PROGRESUL FOCSANI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
AS FC UNIREA FOCSANI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
INIZIO FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
LPS FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS HOMOCEA 0
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0
CS JARISTEA 0
FC PANCIU 0
FCM ADJUD 0
TROTUSUL RUGINESTI 0
Clasament Detaliat

Grupa B

DINAMO TATARANU 0
SPORTUL CIORASTI 0
Sta 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA BORDEASCA 0
VOINTA CIRLIGELE 0
Clasament Detaliat

Grupa C

CSC DUMBRAVENI 0
SAGEATA BILIESTI 0
Sta 0
UNIREA TIFESTI 0
VICTORIA GUGESTI 0
VOINTA RASTOACA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 4 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 4 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute