Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Sim, 14 Apr 17:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 14 Apr 17:00 SPORTUL CIORASTI 4 - 1 FC PANCIU
Sim, 14 Apr 15:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 1 TRACTORUL NANESTI
Sim, 14 Apr 16:30 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 3 VICTORIA GUGESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 22 Apr 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 22 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 21 Apr 17:00 FC PANCIU  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Apr 17:00 VOINTA CIRLIGELE  -  SPORTUL CIORASTI
Cupa Romaniei - turul V Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 7/5/2013 la 12:7 de catre danchiriac

Programul meciurilor din turul V a Cupei Romaniei -  JOI 2 MAI 2013 - ORELE 17.00

FCM Adjud - Energia Vulturu  2-1

Victoria Gugesti - Euromania Dumbraveni  2-3

Unirea Tifesti - Doctor GSM Suraia 2-0

National Golesti - Dinamo Tataranu 2-0

 

Neprezentarea echipelor atrage penalizarea cu sase puncte in play-off sau play-out si o amenda stabilita conf. ROAF

Partidele se vor juca intr-o singura mansa. Din acest sezon nu mai este valabila regula echipei mai slab clasate.

Baremul de arbitraj se va achita inainte de joc, cite 160 de lei de fiecare echipa.

Asistenta medicala si toate masurile de ordine vor fi asigurate de echipa organizatoare.

Daca la finalul meciului scorul este egal se vor juca doua reprize de prelungiri a 15 minute. Daca egalitatea va persista se vor executa lovituri de departajare.

Meciurile se pot disputa si intr-o alta zi, doar cu acordul ambelor echipe.

 
Restante Cupa Romaniei Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 10/4/2013 la 17:28 de catre danchiriac

Restante Cupa Romaniei -  miercuri 03.04.2013 - orele 16.30

1. FCM ADJUD - FORESTA GUGESTI 3-2 (1-1, 2-2), dupa prelungiri.

Arbitrii: Ivanciu Madalin - Dumitrascu Adi - Chiriac Dan        Obs: Petrea Nicolae

2. PODGORIA COTESTI - DOCTOR GSM SURAIA 3-5 (3-1)

Arbitrii: Bucataru Octavian - Constantin Mihai - Chelmus Sorin    Obs: Iorga D.

Restanta juniori A1:

Podgoria Cotesti - Unirea Tifesti 2-1 (1-1)

 
Cupa Romaniei - turul III Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 18/3/2013 la 23:36 de catre danchiriac

Rezultatele meciurilor din Cupa Romaniei - turul III

1. Vointa Rastoaca - Euromania Dumbraveni 2-3 d.p

2. Foresta Gugesti - Flacara Urechesti 4-1

 

Neprezentarea echipelor atrage penalizarea cu sase puncte in play-off sau play-out si o amenda stabilita conf. ROAF

Partidele se vor juca intr-o singura mansa, duminica 17 martie 2013, de la orele 11.30. Gazda va fi echipa extrasa prima din urma. Din acest sezon nu mai este valabila regula echipei mai slab clasate.

Baremul de arbitraj se va achita inainte de joc, cite 160 de lei de fiecare echipa. In cazul neachitarii, arbitrul nu va permite disputarea jocului

Asistenta medicala si toate masurile de ordine vor fi asigurate de echipa organizatoare.

Daca la finalul meciului scorul este egal se vor juca doua reprize de prelungiri a 15 minute. Daca egalitatea va persista se vor executa lovituri de departajare.

Meciurile se pot disputa si intr-o alta zi, doar cu acordul ambelor echipe.

 
Rezultate Cupa Romaniei Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 25/4/2012 la 9:24 de catre danchiriac

Simbata 31 martie, de la orele 16.00, s-au jucat partidele din cadrul turului trei a Cupei Romaniei. 

Vointa Rastoaca - ASS Victoria Pufesti 3-1

Vointa Cirligele- Podgoria Cotesti 1-0

 
Rezultate Cupa Romaniei Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 21/11/2011 la 9:57 de catre danchiriac

Duminica, s-au jucat meciurile din cadrul primei faze a Cupei Romaniei

Rezultate:

1. Publimax Vrincioaia - Doctor GSM Suraia 0-4

2. Foresta Vidra - ASS Victoria Pufesti  1-2

3. GV Ploscuteni - Vointa Cirligele 2-0, 0-3 MV

4. Victoria Gologanu - AS Unirea Focsani 4-3 d.p

5. Trotusul Ruginesti - Podgoria Cotesti 0-6

6. Vointa Rastoca - Foresta Gugesti 4-0

 
Cupa Romaniei -turul II Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/11/2012 la 10:12 de catre danchiriac
1. Foresta Gugesti - Victoria Gologanu 3-0 2. Doctor 2 GSM Suraia - Flacara Urechesti 4-7 d. 11 metri 3. Tractorul Nanesti - Vointa Rastoaca 2-4 4. Unirea Milcovul - Euromania Dumbraveni 3-4
Citeste mai departe...
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CIRLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 31
PROSPORT 2 FOCSANI 27
CSM FOCSANI 2007 26
CSM FOCSANI 25
ACS ODOBESTI 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 42
PROSPORT 2 FOCSANI 33
JUNIOR GUGESTI 25
CSM FOCSANI 24
CSM FOCSANI 2007 24
INIZIO FOCSANI 22
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 18
AS FC UNIREA FOCSANI 12
ACS ODOBESTI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 4
UNIREA TIFESTI 4
SAGEATA BILIESTI 3
ACS HOMOCEA 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
VICTORIA GUGESTI 12
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 11
CSC DUMBRAVENI 8
FC PANCIU 6
VOINTA CIRLIGELE 4
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 17 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 17 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute