Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 24 Mar 11:00 TRACTORUL NANESTI 2 - 2 UNIREA TIFESTI
Sim, 23 Mar 15:00 FCM ADJUD 1 - 2 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 23 Mar 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 1 FC PANCIU
Sim, 23 Mar 15:00 SPORTUL CIORASTI 6 - 4 VICTORIA GUGESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 31 Mar 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 30 Mar 15:00 FC PANCIU  -  SPORTUL CIORASTI
Dum, 31 Mar 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 31 Mar 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FCM ADJUD
Finale Cupa Romaniei Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/1/2014 la 11:21 de catre danchiriac


Descarca:

 
Comisia de omologare a rezultatelor la seniori si juniori sezonul 2011/2012 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/1/2014 la 11:10 de catre danchiriac
In urma desfasurarii partidelor din sezonul 2011/2012 ierarhiile finale in liga a patra si liga a cincea au fost urmatoarele: Sperliga Vrancei 1. National Golesti 2. Viitorul Homocea 3. Avintul Jaristea 4. Soimii Mircesti 5. Energia Vulturu 6. Dinamo Tataranu 7. AS Cimpineanca 8. Vointa Slobozia Ciorasti 9. FC Marasesti 10. Unirea Tifesti 11. Vointa Odobesti 12. FCM Adjud 13. Victoria Gugesti 14. Flacara Urechesti 15. Unirea...
Citeste mai departe...
 
Omologare rezultate 2010/2011 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/1/2014 la 11:9 de catre danchiriac


Descarca:

 
Omologare Rezultate sezonul 2012-2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 8/10/2013 la 22:43 de catre Dan Dumitru
Comisia de Competitii a Asociatiei Judetene de Fotbal Vrancea a omologat rezultatele sezonului 2012-2013 Superliga Vrancei - clasament final 1. National Golesti 2. Energia Vulturu 3. Selena Jaristea 4. AS Cimpineanca 5. Victoria Gugesti 6. Foresta Gugesti 7. Doctor GSM Suraia 8. FC Marasesti 9. Vointa Odobesti 10. Unirea Tifesti 11. Vointa Cirligele 12. Dinamo Tataranu 13. Vointa Slobozia Ciorasti 14. FCM Adjud 15. Podgoria...
Citeste mai departe...
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 33
CS PROSPORT 30
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
ENERGIA VULTURU 2012 16
JUNIOR GUGESTI 11
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
ACS ODOBESTI 9
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 30
INIZIO JUNIOR FOCSANI 25
22
CSM FOCSANI 2007 19
LPS Focsani 18
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
ACS COSTIN CATALIN 2018 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

SAGEATA BILIESTI 6
DINAMO TATARANU 3
VICTORIA BORDEASCA 3
CSC DUMBRAVENI 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 10
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 10
UNIREA TIFESTI 7
VICTORIA GUGESTI 6
TRACTORUL NANESTI 4
VOINTA CIRLIGELE 3
FC PANCIU 3
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 12 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 12 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute