Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 19 Mai 11:00 UNIREA TIFESTI 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE 3 - 0 FCM ADJUD
Sim, 18 Mai 17:00 FC PANCIU 2 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 3 - 3 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
  SPORTUL CIORASTI  -  FC PANCIU
  ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
  FCM ADJUD  -  UNIREA TIFESTI
Comisia Judeteana de Arbitri Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 12/10/2018 la 13:19 de catre danchiriac
  • Voicu Cristian - presedinte
  • Tudosa Florin - vicepresedinte
  • Paraschiv Ionut - membru
  • Florin Danciu- secretar
  •  

    Clasamente

    Juniori A1

    VICTORIA GUGESTI 25
    FC PANCIU 24
    PODGORIA COTESTI 16
    Orizontul Tifesti 12
    CSC DUMBRAVENI 12
    TRACTORUL NANESTI 0
    Clasament Detaliat

    Juniori C

    LPS Focsani 18
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
    CSM FOCSANI 2007 9
    ACS ODOBESTI 0
    Clasament Detaliat

    Juniori D

    CSM FOCSANI 2007 51
    CS PROSPORT 45
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
    ENERGIA VULTURU 2012 27
    NATIONAL 2012 GOLESTI 27
    ACS ODOBESTI 21
    JUNIOR GUGESTI 20
    ACS COSTIN CATALIN 2018 17
    GALACTIC FOCSANI 16
    PROGRESUL FOCSANI 0
    Clasament Detaliat

    Juniori E

    CS PROSPORT 52
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
    38
    CSM FOCSANI 2007 35
    LPS Focsani 27
    ACS COSTIN CATALIN 2018 20
    FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
    NATIONAL 2012 GOLESTI 14
    AS FC UNIREA FOCSANI 8
    ACS ODOBESTI 7
    Clasament Detaliat

    Memorialul Gheorghe Ola

    INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
    CS PROSPORT 3
    METCON ADJUD 0
    Clasament Detaliat

    Memorialul Gheorghe Ene

    CS PROSPORT 9
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
    LPS Focsani 4
    METCON ADJUD 0
    Clasament Detaliat

    Juniori B1

    SPORTUL CIORASTI 16
    FCM ADJUD 9
    Orizontul Tifesti 7
    CS JARISTEA 3
    Clasament Detaliat

    Liga a cincea

    DINAMO TATARANU 13
    SAGEATA BILIESTI 10
    CSC DUMBRAVENI 7
    VICTORIA BORDEASCA 4
    Clasament Detaliat

    Autentificare



    Mi-am uitat parola
    Nu ai cont?

    Clasament
    Superliga Altdorf Tehnik

    Grupa A

    ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
    FC PANCIU 16
    FCM ADJUD 14
    CS JARISTEA 13
    TROTUSUL RUGINESTI 11
    ACS HOMOCEA 8
    Clasament Detaliat

    Grupa B

    SPORTUL CIORASTI 15
    VOINTA CIRLIGELE 15
    TRACTORUL NANESTI 15
    VICTORIA BORDEASCA 9
    DINAMO TATARANU 6
    Sta 0
    Clasament Detaliat

    Grupa C

    VICTORIA GUGESTI 24
    VOINTA RASTOACA 12
    UNIREA TIFESTI 12
    CSC DUMBRAVENI 7
    SAGEATA BILIESTI 4
    Sta 0
    Clasament Detaliat

    Play-off

    ACS MAUSOLEUL MARASESTI 28
    SPORTUL CIORASTI 24
    FC PANCIU 20
    UNIREA TIFESTI 19
    VICTORIA GUGESTI 17
    VOINTA CIRLIGELE 12
    TRACTORUL NANESTI 7
    FCM ADJUD 0
    Clasament Detaliat

    Publicitate



    Cine e online

    Avem 20 utilizatori inregistrati
    Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
    In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
    Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
    Utilizatori inregistrati: Nici unul
    Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
    Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute