Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Sim, 16 Mar 15:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 17 Mar 11:00 VICTORIA GUGESTI 1 - 2 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 16 Mar 15:00 FC PANCIU 2 - 1 FCM ADJUD
Dum, 17 Mar 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 2 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 24 Mar 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  UNIREA TIFESTI
Sim, 23 Mar 15:00 FCM ADJUD  -  VOINTA CIRLIGELE
Sim, 23 Mar 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  FC PANCIU
Sim, 23 Mar 15:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA GUGESTI
Comisia Judeteana de Arbitri Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 12/10/2018 la 13:19 de catre danchiriac
  • Voicu Cristian - presedinte
  • Tudosa Florin - vicepresedinte
  • Paraschiv Ionut - membru
  • Florin Danciu- secretar
  •  

    Clasamente

    Juniori A1

    VICTORIA GUGESTI 15
    Orizontul Tifesti 9
    FC PANCIU 9
    PODGORIA COTESTI 6
    CSC DUMBRAVENI 6
    TRACTORUL NANESTI 0
    Clasament Detaliat

    Juniori C

    LPS Focsani 18
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
    CSM FOCSANI 2007 9
    ACS ODOBESTI 0
    Clasament Detaliat

    Juniori D

    CSM FOCSANI 2007 27
    CS PROSPORT 27
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
    NATIONAL 2012 GOLESTI 16
    CS ENERGIA VULTURU 2012 13
    GALACTIC FOCSANI 10
    ACS ODOBESTI 9
    ACS COSTIN CATALIN 2018 9
    JUNIOR GUGESTI 8
    PROGRESUL FOCSANI 0
    Clasament Detaliat

    Juniori E

    CS PROSPORT 30
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
    21
    LPS Focsani 18
    CSM FOCSANI 2007 16
    FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
    ACS ODOBESTI 7
    ACS COSTIN CATALIN 2018 6
    AS FC UNIREA FOCSANI 4
    NATIONAL 2012 GOLESTI 4
    Clasament Detaliat

    Memorialul Gheorghe Ola

    INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
    CS PROSPORT 3
    METCON ADJUD 0
    Clasament Detaliat

    Memorialul Gheorghe Ene

    CS PROSPORT 9
    INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
    LPS Focsani 4
    METCON ADJUD 0
    Clasament Detaliat

    Juniori B1

    SPORTUL CIORASTI 9
    CS JARISTEA 3
    FCM ADJUD 3
    Orizontul Tifesti 3
    Clasament Detaliat

    Liga a cincea

    SAGEATA BILIESTI 3
    VICTORIA BORDEASCA 3
    CSC DUMBRAVENI 0
    DINAMO TATARANU 0
    Clasament Detaliat

    Autentificare



    Mi-am uitat parola
    Nu ai cont?

    Clasament
    Superliga Altdorf Tehnik

    Grupa A

    ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
    FC PANCIU 16
    FCM ADJUD 14
    CS JARISTEA 13
    TROTUSUL RUGINESTI 11
    ACS HOMOCEA 8
    Clasament Detaliat

    Grupa B

    SPORTUL CIORASTI 15
    VOINTA CIRLIGELE 15
    TRACTORUL NANESTI 15
    VICTORIA BORDEASCA 9
    DINAMO TATARANU 6
    Sta 0
    Clasament Detaliat

    Grupa C

    VICTORIA GUGESTI 24
    VOINTA RASTOACA 12
    UNIREA TIFESTI 12
    CSC DUMBRAVENI 7
    SAGEATA BILIESTI 4
    Sta 0
    Clasament Detaliat

    Play-off

    SPORTUL CIORASTI 7
    ACS MAUSOLEUL MARASESTI 7
    VICTORIA GUGESTI 6
    UNIREA TIFESTI 6
    FC PANCIU 3
    TRACTORUL NANESTI 3
    VOINTA CIRLIGELE 0
    FCM ADJUD 0
    Clasament Detaliat

    Publicitate



    Cine e online

    Avem 20 utilizatori inregistrati
    Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
    In total aici sunt 21 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 21 Vizitatori
    Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
    Utilizatori inregistrati: Nici unul
    Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
    Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute