Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Sim, 13 Apr 15:00 FC PANCIU 2 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 14 Apr 11:00 VOINTA CIRLIGELE 0 - 4 VICTORIA GUGESTI
Dum, 14 Apr 11:00 UNIREA TIFESTI 0 - 1 SPORTUL CIORASTI
Sim, 13 Apr 15:00 FCM ADJUD 0 - 3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 21 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 20 Apr 15:00 FCM ADJUD  -  SPORTUL CIORASTI
Dum, 21 Apr 11:00 UNIREA TIFESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Apr 16:00 VOINTA CIRLIGELE  -  FC PANCIU

1 - 5

PROSPORT 2 FOCSANI

Data Sim, 04 Noi 2017 / 11:00
Competitia Etapa2, Grupa B, Memorialul Gheorghe Ene
Scor 1 - 5
Stadion Valentino
Localitate Focsani

Arbitri si Observatori
Arbitru: Birzan Sorin
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:

 Marcatori

 Cartonase Galbene

 Cartonase Rosii

 Jucatori Suspendati

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 18
FC PANCIU 15
Orizontul Tifesti 9
PODGORIA COTESTI 9
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 39
CS PROSPORT 33
INIZIO JUNIOR FOCSANI 23
ENERGIA VULTURU 2012 21
NATIONAL 2012 GOLESTI 20
GALACTIC FOCSANI 13
ACS COSTIN CATALIN 2018 13
JUNIOR GUGESTI 12
ACS ODOBESTI 11
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 36
INIZIO JUNIOR FOCSANI 29
CSM FOCSANI 2007 28
25
LPS Focsani 24
ACS COSTIN CATALIN 2018 11
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
NATIONAL 2012 GOLESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

SAGEATA BILIESTI 10
DINAMO TATARANU 10
CSC DUMBRAVENI 4
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 19
SPORTUL CIORASTI 17
VICTORIA GUGESTI 13
FC PANCIU 11
UNIREA TIFESTI 10
TRACTORUL NANESTI 7
VOINTA CIRLIGELE 3
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 18 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 18 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute