Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 17 Noi 15:00 FCM ADJUD 1 - 1 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 18 Noi 11:00 ACS HOMOCEA 0 - 3 CS JARISTEA
Sim, 17 Noi 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 1 FC PANCIU

Grupa B

Dum, 18 Noi 11:00 SPORTUL CIORASTI 5 - 2 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 18 Noi 11:00 DINAMO TATARANU 1 - 3 VICTORIA BORDEASCA
  Sta  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 18 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 0 - 2 VICTORIA GUGESTI
Sim, 17 Noi 15:00 VOINTA RASTOACA 4 - 3 SAGEATA BILIESTI
  Sta  -  CSC DUMBRAVENI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 18 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 17 Noi 15:00 FC PANCIU  -  ACS HOMOCEA
Sim, 17 Noi 15:00 CS JARISTEA  -  FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 18 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  DINAMO TATARANU
Sim, 17 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA  -  SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 17 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI  -  VOINTA RASTOACA
Dum, 18 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  UNIREA TIFESTI

4 - 1

TRACTORUL NANESTI

VOINTA CIRLIGELE

Data Sim, 14 Oct 2017 / 10:00
Competitia Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1
Scor 4 - 1
Stadion COMUNAL
Localitate NANESTI

Arbitri si Observatori
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator:
Observator:

 Marcatori
Bujor Giany Valentin x 3 - TRACTORUL NANESTI
Iancu Mihai Gabriel x 1 - VOINTA CIRLIGELE
Voicu Ionut Catalin x 1 - TRACTORUL NANESTI

 Cartonase Galbene
Anghel Gelu x 1 - TRACTORUL NANESTI
Luca Emil Paul x 1 - TRACTORUL NANESTI
Paroiu Cristinel-daniel x 1 - VOINTA CIRLIGELE

 Cartonase Rosii

 Jucatori Suspendati

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 6
FCM ADJUD 6
CS JARISTEA 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FCM ADJUD 14
FC PANCIU 13
CS JARISTEA 10
TROTUSUL RUGINESTI 8
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

VOINTA CIRLIGELE 15
SPORTUL CIORASTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
UNIREA TIFESTI 12
VOINTA RASTOACA 9
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute