Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Nume Club Stadion Localitatea Competitii Detalii
SELENA JARISTEA MAGURA JARISTEA Detalii
UNIREA MILCOVU COMUNAL MILCOVU Superliga Altdorf Tehnik, , Liga a cincea Detalii
ACS COSTIN CATALIN 2018 COMUNAL GUGESTI Juniori D, Juniori E Detalii
ACS HOMOCEA COMUNAL HOMOCEA Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea, Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea Detalii
ACS MAUSOLEUL MARASESTI ORASENESC MARASESTI Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
ACS ODOBESTI B.S.VOINTA ODOBESTI , Juniori C, Juniori D, , , , , Juniori E, Memorialul Gheorghe Ola, Juniori C, Juniori D, Juniori E, Juniori C Detalii
Alt judet Alt judet Detalii
AS FC UNIREA FOCSANI MILCOVUL FOCSANI Juniori E, Juniori E Detalii
AS SURAIA COMUNAL SURAIA Detalii
CFT JUVENTUS FOCSANI National GOLESTI Memorialul Gheorghe Ene Detalii
CS JARISTEA COMUNAL JARISTEA Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori B1, Liga a cincea Detalii
CS PROSPORT FOCSANI Focsani , Juniori D, , , , , Juniori E, Memorialul Gheorghe Ola, Memorialul Gheorghe Ene, Juniori D, Juniori E, Memorialul Gheorghe Ola, Memorialul Gheorghe Ene Detalii
CSC DUMBRAVENI COMUNAL DUMBRAVENI Superliga Altdorf Tehnik, , Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori A1, Liga a cincea Detalii
CSM FOCSANI MILCOVUL FOCSANI , Juniori C, Juniori D, , , , , Juniori E Detalii
CSM FOCSANI 2007 MILCOVUL FOCSANI Juniori D, , , , , Juniori E, Juniori C, Juniori D, Juniori E, Juniori C Detalii
DINAMO CIRLIGELE CIRLIGELE Detalii
DINAMO TATARANU COMUNAL TATARANU Juniori B1, Superliga Altdorf Tehnik, , , Liga a cincea, Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea Detalii
ENERGIA VULTURU VULTURU Detalii
ENERGIA VULTURU 2012 ENERGIA VULTURU Juniori D, Juniori C Detalii
FAN CLUB STEAUA MARASESTI ORASENESC MARASESTI Juniori D, Juniori E, Juniori E Detalii
FC PANCIU ORASENESC PANCIU Juniori B1, Superliga Altdorf Tehnik, , Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
FCM ADJUD MUNICIPAL ADJUD Juniori B1, Superliga Altdorf Tehnik, , , Liga a cincea, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori B1, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
GALACTIC FOCSANI MILCOVUL FOCSANI , , Memorialul Gheorghe Ola, Memorialul Gheorghe Ene, Juniori D, Memorialul Gheorghe Ola Detalii
GLORIA RACOASA COMUNAL RACOASA Superliga Altdorf Tehnik, Detalii
INIZIO JUNIOR FOCSANI FOCSANI Juniori D, Memorialul Gheorghe Ene, Juniori C, Juniori D, Juniori E, Juniori C, Memorialul Gheorghe Ola, Memorialul Gheorghe Ene Detalii
JUNIOR GUGESTI COMUNAL GUGESTI Juniori D Detalii
LPS Focsani FOCSANI FOCSANI , Juniori B1, , Juniori C, Juniori E, Memorialul Gheorghe Ene Detalii
LPS Focsani 2001 Milcovul Focsani Detalii
METCON ADJUD ADJUD Memorialul Gheorghe Ola, Memorialul Gheorghe Ene Detalii
NATIONAL 2012 GOLESTI National GOLESTI Juniori D, Superliga Altdorf Tehnik, , , , Juniori E, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori D, Juniori E Detalii
Orizontul Tifesti Magura Jaristea Juniori B1, Juniori A1 Detalii
PODGORIA COTESTI COTESTI COTESTI Superliga Altdorf Tehnik, , Liga a cincea, Juniori A1 Detalii
PROGRESUL FOCSANI COMUNAL GUGESTI Juniori C, , Juniori D Detalii
PROSPORT 2 FOCSANI Juniori D, , Juniori E, Memorialul Gheorghe Ene Detalii
SAGEATA BILIESTI COMUNAL BILIESTI Superliga Altdorf Tehnik, , Liga a cincea, Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea Detalii
SPORTING FOCSANI FOCSANI Memorialul Gheorghe Ene, Memorialul Gheorghe Ola Detalii
SPORTUL CIORASTI COMUNAL SALCIA VECHE Superliga Altdorf Tehnik, , Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori B1, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
Sta Comunal Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
TRACTORUL NANESTI COMUNAL NANESTI Superliga Altdorf Tehnik, , Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
TROTUSUL RUGINESTI COMUNAL RUGINESTI , Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea Detalii
UNIREA TIFESTI COMUNAL CLIPICESTI Superliga Altdorf Tehnik, , , Juniori A1, Liga a cincea, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
VICTORIA BORDEASCA COMUNAL BORDEASCA Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea Detalii
VICTORIA GUGESTI COMUNAL GUGESTI Superliga Altdorf Tehnik, , Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
VOINTA CIRLIGELE COMUNAL CIRLIGELE Superliga Altdorf Tehnik, , Juniori A1, Superliga Altdorf Tehnik, Superliga Altdorf Tehnik, Juniori C, Superliga Altdorf Tehnik Detalii
VOINTA RASTOACA COMUNAL RASTOACA Superliga Altdorf Tehnik, Liga a cincea Detalii
VOINTA SL.CIORASTI COMUNAL SL. CIORASTI , , Juniori A1 Detalii

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute