Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 24 Mar 11:00 TRACTORUL NANESTI 2 - 2 UNIREA TIFESTI
Sim, 23 Mar 15:00 FCM ADJUD 1 - 2 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 23 Mar 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 1 FC PANCIU
Sim, 23 Mar 15:00 SPORTUL CIORASTI 6 - 4 VICTORIA GUGESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  VICTORIA GUGESTI  -  TRACTORUL NANESTI
  FC PANCIU  -  SPORTUL CIORASTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  UNIREA TIFESTI  -  FCM ADJUD
LPS Focsani 2001
Nume Club LPS Focsani 2001
Stadion Milcovul
Localitatea Focsani
Competitii

Jucatorii Clubului LPS Focsani 2001
 
Meciurile Clubului LPS Focsani 2001
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 27
CS PROSPORT 27
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 16
CS ENERGIA VULTURU 2012 13
GALACTIC FOCSANI 10
ACS ODOBESTI 9
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 30
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
21
LPS Focsani 18
CSM FOCSANI 2007 16
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
ACS COSTIN CATALIN 2018 6
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

SAGEATA BILIESTI 6
DINAMO TATARANU 3
VICTORIA BORDEASCA 3
CSC DUMBRAVENI 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 10
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 10
UNIREA TIFESTI 7
VICTORIA GUGESTI 6
TRACTORUL NANESTI 4
VOINTA CIRLIGELE 3
FC PANCIU 3
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 11 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 11 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute