Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CARLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

GLORIA RACOASA
Nume Club GLORIA RACOASA
Stadion COMUNAL
Localitatea RACOASA
Competitii Superliga Altdorf Tehnik,

Jucatorii Clubului GLORIA RACOASA
 
Nume si Prenume Blaga, Alin Valentin
Nr. Legitimatie 395556
Data Nasterii 13/7/1990
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Blaga, Andrei
Nr. Legitimatie 395485
Data Nasterii 17/11/1993
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Boacna, Ionut
Nr. Legitimatie 398184
Data Nasterii 31/7/1991
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Boariu, Ion
Nr. Legitimatie 394903
Data Nasterii 18/11/1979
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Briches, Marius
Nr. Legitimatie 393564
Data Nasterii 24/6/1990
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Buta, Catalin
Nr. Legitimatie 394065
Data Nasterii 13/11/1990
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Calin, Costel
Nr. Legitimatie 1282
Data Nasterii 12/10/1992
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Ciolan, Costica
Nr. Legitimatie 397135
Data Nasterii 2/12/1972
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Cojocaru, Gica
Nr. Legitimatie 393164
Data Nasterii 3/9/1974
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Diaconu, Ionut Alin
Nr. Legitimatie 392844
Data Nasterii 5/9/1994
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Ditu, Gheorghita
Nr. Legitimatie 399695
Data Nasterii 14/6/1976
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dobrin, Sorin
Nr. Legitimatie 14055
Data Nasterii 30/11/1977
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dogaru, Bogdan Alin
Nr. Legitimatie 392325
Data Nasterii 29/8/1981
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dogaru, Claudiu
Nr. Legitimatie 391860
Data Nasterii 22/8/1994
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dragoman, Dorel Dumitru
Nr. Legitimatie 391004
Data Nasterii 21/1/1979
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dragut, Valentin Alin
Nr. Legitimatie 398832
Data Nasterii 23/4/1993
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dudu, Marius Bogdan
Nr. Legitimatie 396234
Data Nasterii 25/12/1975
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Gaman, Ionut Eduard
Nr. Legitimatie 397015
Data Nasterii 28/9/1984
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Gavrila, Alexandru Cosmin
Nr. Legitimatie 397146
Data Nasterii 18/10/1998
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Ghet, Gicu
Nr. Legitimatie 391723
Data Nasterii 11/5/1969
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Girleanu, Costel Cosmin
Nr. Legitimatie 399470
Data Nasterii 1/5/1993
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Girleanu, Liviu Mihai
Nr. Legitimatie 393122
Data Nasterii 8/11/1992
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Grigore, Alexandru Cristian
Nr. Legitimatie 396631
Data Nasterii 30/3/1990
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Mocanu, Adrian
Nr. Legitimatie 395990
Data Nasterii 15/1/1986
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Nastase, Mircea Emanuel
Nr. Legitimatie 394935
Data Nasterii 20/5/1997
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Pana, Ionut
Nr. Legitimatie 398634
Data Nasterii 25/10/1992
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Pana, Marius
Nr. Legitimatie 398013
Data Nasterii 1/10/1990
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Tafta, Valentin
Nr. Legitimatie 398096
Data Nasterii 26/4/1992
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Tutui, Liviu
Nr. Legitimatie 393992
Data Nasterii 21/8/1967
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Ursu, Costica
Nr. Legitimatie 391347
Data Nasterii 21/2/1989
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Vlad, Neculai
Nr. Legitimatie 393401
Data Nasterii 26/10/1969
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Vlad, Sorin Lucian
Nr. Legitimatie 394390
Data Nasterii 24/3/1995
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Vladoiu, Ionel
Nr. Legitimatie 398962
Data Nasterii 24/12/1974
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Zamfir, Lucian
Nr. Legitimatie 396266
Data Nasterii 13/5/1978
Echipa GLORIA RACOASA
Detaliile Jucatorului
Meciurile Clubului GLORIA RACOASA
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CARLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

PROSPORT 2 FOCSANI 18
CS PROSPORT 16
CSM FOCSANI 2007 14
CSM FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
JUNIOR 2016 FOCSANI 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 27
PROSPORT 2 FOCSANI 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 13
INIZIO FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 12
CSM FOCSANI 2007 12
AS FC UNIREA FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CARLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute