Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

JUNIOR GUGESTI
Nume Club JUNIOR GUGESTI
Stadion COMUNAL
Localitatea GUGESTI
Competitii Juniori D

Jucatorii Clubului JUNIOR GUGESTI
 
Nume si Prenume Aldea, Alin Nicusor
Nr. Legitimatie 593
Data Nasterii 27/5/1997
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Baciu, Florin Alin
Nr. Legitimatie 394161
Data Nasterii 4/7/2008
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Bajanaru, Mihai Marius
Nr. Legitimatie 399911
Data Nasterii 5/9/2008
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Balalau, Ionut
Nr. Legitimatie 539
Data Nasterii 24/9/2000
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Balan, Bogdan Marius
Nr. Legitimatie 393935
Data Nasterii 6/9/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Balandau, Cristian Iulian
Nr. Legitimatie 393740
Data Nasterii 16/5/2007
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Banu, Narcis Cristian
Nr. Legitimatie 393344
Data Nasterii 22/9/2000
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Coman, Ionut
Nr. Legitimatie 397602
Data Nasterii 5/2/2005
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Corcan, Marius Alexandru
Nr. Legitimatie 984
Data Nasterii 30/6/1994
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Cristea, Adi Gabriel
Nr. Legitimatie 1307
Data Nasterii 17/2/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dicu, Claudiu Nicusor
Nr. Legitimatie 537
Data Nasterii 27/4/2000
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dicu, Marius Adrian
Nr. Legitimatie 3168
Data Nasterii 20/1/1998
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Dumitrache, Marius
Nr. Legitimatie 397369
Data Nasterii 22/6/2000
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Ene, Nicolae
Nr. Legitimatie 594
Data Nasterii 9/2/1998
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Feraru, Gabriel
Nr. Legitimatie 754
Data Nasterii 26/1/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Gheorghiu, Alexandru
Nr. Legitimatie 398810
Data Nasterii 30/6/2002
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Gheorghiu, Octavian Alexandru
Nr. Legitimatie 394290
Data Nasterii 1/5/2008
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Grosu, Costel Laurentiu
Nr. Legitimatie 394064
Data Nasterii 31/10/2001
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Iacob, Sabin Ionut
Nr. Legitimatie 395030
Data Nasterii 21/3/2004
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Ionescu, Racoviteanu Claudiu
Nr. Legitimatie 391302
Data Nasterii 28/4/2003
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Iordache, Laurentiu Robert
Nr. Legitimatie 395789
Data Nasterii 29/1/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Lefter, Andrei Sebastian
Nr. Legitimatie 396907
Data Nasterii 29/1/2002
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Manea, Florin Georgica
Nr. Legitimatie 398894
Data Nasterii 13/3/2003
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Oana, Robert George
Nr. Legitimatie 538
Data Nasterii 15/7/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Oprea, Valentin
Nr. Legitimatie 540
Data Nasterii 7/7/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Petre, Florin Vali
Nr. Legitimatie 394113
Data Nasterii 14/10/1997
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Postolache, Razvan
Nr. Legitimatie 395161
Data Nasterii 25/1/2001
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Risu, Ionel
Nr. Legitimatie 391926
Data Nasterii 23/1/1998
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Tomescu, Ionut Gabriel
Nr. Legitimatie 391847
Data Nasterii 28/4/1999
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Trandafir, Marinica
Nr. Legitimatie 393377
Data Nasterii 6/10/2002
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Trandafir, Marius
Nr. Legitimatie 399640
Data Nasterii 10/8/2001
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Vaida, Andrei Alexandru
Nr. Legitimatie 394646
Data Nasterii 25/1/2000
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Nume si Prenume Zaharia, David Constantin
Nr. Legitimatie 397681
Data Nasterii 18/6/2009
Echipa JUNIOR GUGESTI
Detaliile Jucatorului
Meciurile Clubului JUNIOR GUGESTI
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute