Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 24 Mar 11:00 TRACTORUL NANESTI 2 - 2 UNIREA TIFESTI
Sim, 23 Mar 15:00 FCM ADJUD 1 - 2 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 23 Mar 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 1 FC PANCIU
Sim, 23 Mar 15:00 SPORTUL CIORASTI 6 - 4 VICTORIA GUGESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  VICTORIA GUGESTI  -  TRACTORUL NANESTI
  FC PANCIU  -  SPORTUL CIORASTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  UNIREA TIFESTI  -  FCM ADJUD

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 27
CS PROSPORT 27
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 16
CS ENERGIA VULTURU 2012 13
GALACTIC FOCSANI 10
ACS ODOBESTI 9
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 30
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
21
LPS Focsani 18
CSM FOCSANI 2007 16
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
ACS COSTIN CATALIN 2018 6
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

SAGEATA BILIESTI 6
DINAMO TATARANU 3
VICTORIA BORDEASCA 3
CSC DUMBRAVENI 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 10
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 10
UNIREA TIFESTI 7
VICTORIA GUGESTI 6
TRACTORUL NANESTI 4
VOINTA CIRLIGELE 3
FC PANCIU 3
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 13 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 13 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute