Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Delegari pentru Etapa1
CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Dum, 23 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Manu Ionut
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
FC PANCIU - FCM ADJUD
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Dumitru George
Asistent:
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 17:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: David Alin
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
CS JARISTEA - FC PANCIU
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
FC PANCIU - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Mie, 17 Oct 2018 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
Data: Dum, 07 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Asistent: Mihalache Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Dumitru George
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 13 Oct 2018 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Boghici Petrica
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Sim, 20 Oct 2018 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
ACS HOMOCEA - FC PANCIU
Data: Dum, 21 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
FCM ADJUD - CS JARISTEA
Data: Sim, 20 Oct 2018 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
FCM ADJUD - FC PANCIU
Data: Sim, 27 Oct 2018 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Dum, 04 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
Data: Sam, 03 Noi 2018 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
FC PANCIU - CS JARISTEA
Data: Sam, 03 Noi 2018 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
Data: Dum, 11 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Ivanciu Madalin
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
CS JARISTEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 11 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Popa Remus
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 10 Noi 2018 / 15:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
FCM ADJUD - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Sim, 17 Noi 2018 / 15:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
Data: Dum, 18 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
Data: Sim, 17 Noi 2018 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
TROTUSUL RUGINESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 25 Noi 2018 / 11:00
Stadion: Nu se joaca
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FC PANCIU - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 24 Noi 2018 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Chioveanu Cristian
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
CS JARISTEA - FCM ADJUD
Data: Sim, 24 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Dumitru George
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 12 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 12 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute