Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Sim, 16 Noi 15:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 TRACTORUL NANESTI
Dum, 17 Noi 11:00 DINAMO TATARANU 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 16 Noi 15:00 VOINTA SL.CIORASTI 2 - 1 ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 17 Noi 11:00 SIRETUL SURAIA 3 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI
Sim, 16 Noi 16:00 VICTORIA GUGESTI 7 - 0 SAGEATA BILIESTI

GRUPA C

Sim, 16 Noi 17:00 ACS HOMOCEA 4 - 0 CS JARISTEA
Dum, 17 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 3 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

Grupa B

GRUPA C

Delegari pentru Etapa1
ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 14 Sep 2019 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Alecsandrescu Paul
Asistent: Bucur Alexandro
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
FC PANCIU - CS JARISTEA
Data: Sim, 14 Sep 2019 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Nistor Florin
Asistent: Mihai George Cristian
Asistent: Robu Bogdan
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
Data: Dum, 22 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 22 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
FC PANCIU - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Sim, 28 Sep 2019 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Asistent: Facaieru Marian Ionut
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 29 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
Data: Dum, 06 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Ciobanu Daniel
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
ACS HOMOCEA - FC PANCIU
Data: Sim, 05 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 13 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Nistor Florin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Voicu Cristian
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
UNIREA TIFESTI - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Dum, 13 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Dumitru George
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 20 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
CS JARISTEA - FC PANCIU
Data: Dum, 20 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Popa Remus
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 26 Oct 2019 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Ciobanu Daniel
Asistent: Alecsandrescu Paul
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Sim, 26 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
Data: Dum, 03 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Chioveanu Cristian
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
UNIREA TIFESTI - CS JARISTEA
Data: Dum, 03 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Nistor Florin
Asistent: Facaieru Marian Ionut
Asistent: Robu Bogdan
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Dum, 10 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FC PANCIU - ACS HOMOCEA
Data: Mie, 06 Noi 2019 / 15:30
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
Data: Sim, 16 Noi 2019 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Dumitru George
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
TROTUSUL RUGINESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 17 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Alecsandrescu Paul
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 21
INIZIO FOCSANI 10
CSM FOCSANI 9
PODGORIA COTESTI 4
SIRETUL SURAIA 3
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 12
CSM FOCSANI 2007 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

INIZIO FOCSANI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 18
CSM 2 FOCSANI 2007 15
ACS ODOBESTI 9
INIZIO2 FOCSANI 7
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
CSM FOCSANI 2007 3
VIITORUL SIHLEA 3
Clasament Detaliat

Juniori E

INIZIO FOCSANI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
NATIONAL 2 GOLESTI 13
ACS JUNIOR 2016 FOCSANI 11
INIZIO2 FOCSANI 10
COVACI JUNIOR 4
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 1
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 12
INIZIO FOCSANI 6
METCON ADJUD 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

GALACTIC FOCSANI 9
METCON ADJUD 6
INIZIO FOCSANI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
SPORTUL CIORASTI 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 30
VOINTA SL.CIORASTI 16
ACS UNIREA MILCOVUL 12
TRACTORUL NANESTI 10
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 10
DINAMO TATARANU 9
Clasament Detaliat

Grupa B

VICTORIA GUGESTI 22
SAGEATA BILIESTI 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 9
CSC DUMBRAVENI 6
SIRETUL SURAIA 4
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 22
ACS HOMOCEA 13
UNIREA TIFESTI 12
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 2
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 22 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 22 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute