Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Delegari pentru Etapa1
SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 01 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Tatu Mircea
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
Data: Dum, 01 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
UNIREA TIFESTI - CS JARISTEA
Data: Dum, 15 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 15 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Toader George
Asistent: Ignat Cosmin
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 22 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Toader George
Asistent: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 22 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 29 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 29 Apr 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 06 Mai 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
ACS HOMOCEA - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 06 Mai 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Toader George
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Mihalache Daniel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 13 Mai 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Manu Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
SAGEATA BILIESTI - CS JARISTEA
Data: Dum, 13 Mai 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 4 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 4 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute