Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Delegari pentru Etapa1
SAGEATA BILIESTI - DINAMO TATARANU
Data: Dum, 17 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SURAIA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent:
Rezerva:
Observator: Chiriac Daniel
Observator:
VICTORIA BORDEASCA - CSC DUMBRAVENI
Data: Sim, 16 Mar 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 24 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Dumitru George
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
SAGEATA BILIESTI - VICTORIA BORDEASCA
Data: Dum, 24 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SURAIA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent:
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
VICTORIA BORDEASCA - DINAMO TATARANU
Data: Sim, 30 Mar 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
Data: Sim, 30 Mar 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
DINAMO TATARANU - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 07 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
CSC DUMBRAVENI - VICTORIA BORDEASCA
Data: Sim, 06 Apr 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Balosu Constantin Marian
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
Data: Sim, 13 Apr 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Negoita Victor Dan
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
VICTORIA BORDEASCA - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 14 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
DINAMO TATARANU - VICTORIA BORDEASCA
Data: Dum, 21 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Dumitru George
Asistent: Bratu Alin
Rezerva:
Observator: Chiriac Daniel
Observator:
SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 21 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SURAIA
Detalii Complete
Arbitru: Voicu Cristian
Asistent: Facaieru Marian Ionut
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 16 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 16 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute