Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Sim, 19 Mai 18:00 FC PANCIU 2 - 2 NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 20 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 1 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 20 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 0 - 4 SPORTUL CIORASTI
Sim, 19 Mai 16:30 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 2 CSC DUMBRAVENI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Sim, 26 Mai 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 26 Mai 18:00 CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 26 Mai 18:00 SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 27 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  FC PANCIU
Delegari pentru Etapa1
FLACARA URECHESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
VICTORIA GUGESTI - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Meirosu Alexandru
Asistent: Toader George
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Manu Ionut
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Hristea Alexandru
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Alexandru Malinas
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
FLACARA URECHESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SPORTUL CIORASTI - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Lambru Alexandru
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Voicu Cristian
Asistent: Hristea Alexandru
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Hristea Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FLACARA URECHESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Ignat Cosmin
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Stoica Marius
Asistent: Voicu Cristian
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Ignat Cosmin
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Hristea Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
VOINTA CIRLIGELE - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Stoica Marius
Asistent: Ivanciu Madalin
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
PODGORIA COTESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Meirosu Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Ilas Elvis
Observator:
SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
SAGEATA BILIESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 29 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 29 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Meirosu Alexandru
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
VICTORIA GUGESTI - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 29 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Ignat Cosmin
Asistent: Voicu Cristian
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 05 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Toader George
Asistent: Hristea Alexandru
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
FLACARA URECHESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 05 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 05 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Birzan Sorin
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
PODGORIA COTESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 12 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Nistor Florin
Asistent: Popa Remus
Asistent: Stoica Marius
Rezerva:
Observator: Ilas Elvis
Observator:
SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 12 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Sim, 11 Noi 2017 / 14:30
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Meirosu Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 19 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Toader George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 19 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
FLACARA URECHESTI - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 19 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 28
VICTORIA GUGESTI 21
TRACTORUL NANESTI 16
SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 6
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 27
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 23
NATIONAL 2012 GOLESTI 22
VICTORIA GUGESTI 19
FC PANCIU 10
CSC DUMBRAVENI 9
VOINTA CIRLIGELE 9
TRACTORUL NANESTI 4
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute