Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA 2 - 1 FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU 5 - 3 TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI 10 - 0 VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI 5 - 0 SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 28 Oct 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
Sim, 27 Oct 16:00 FCM ADJUD  -  FC PANCIU
Dum, 28 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

Dum, 28 Oct 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  VICTORIA BORDEASCA
Sim, 27 Oct 16:00 SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
  DINAMO TATARANU  -  Sta

Grupa C

Dum, 28 Oct 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
Dum, 28 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Delegari pentru Etapa6
TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FCM ADJUD - FC PANCIU
Data: Sim, 27 Oct 2018 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa1
CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Dum, 23 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Manu Ionut
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
FC PANCIU - FCM ADJUD
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Dumitru George
Asistent:
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 17:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: David Alin
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
CS JARISTEA - FC PANCIU
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
FC PANCIU - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Mie, 17 Oct 2018 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
Data: Dum, 07 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Asistent: Mihalache Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RUGINESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Dumitru George
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: JARISTEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 13 Oct 2018 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Boghici Petrica
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TROTUSUL RUGINESTI
Data: Sim, 20 Oct 2018 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
ACS HOMOCEA - FC PANCIU
Data: Dum, 21 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
FCM ADJUD - CS JARISTEA
Data: Sim, 20 Oct 2018 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FC PANCIU - CS JARISTEA
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CS JARISTEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
FCM ADJUD - TROTUSUL RUGINESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
TROTUSUL RUGINESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FC PANCIU - ACS HOMOCEA
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CS JARISTEA - FCM ADJUD
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 12
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
CSM FOCSANI 2007 15
CS PROSPORT 12
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
NATIONAL 2012 GOLESTI 10
GALACTIC FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 3
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 18
CSM FOCSANI 2007 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 7
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
ACS HOMOCEA 4
TROTUSUL RUGINESTI 3
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
DINAMO TATARANU 6
VICTORIA BORDEASCA 6
SPORTUL CIORASTI 3
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
UNIREA TIFESTI 6
CSC DUMBRAVENI 4
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute