Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 19 Mai 11:00 UNIREA TIFESTI 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE 3 - 0 FCM ADJUD
Sim, 18 Mai 17:00 FC PANCIU 2 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 3 - 3 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 26 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Mai 17:00 SPORTUL CIORASTI  -  FC PANCIU
Sim, 25 Mai 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Sim, 25 Mai 18:00 FCM ADJUD  -  UNIREA TIFESTI
Delegari pentru Etapa12
TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 26 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
Data: Sim, 25 Mai 2019 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Sim, 25 Mai 2019 / 18:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 25 Mai 2019 / 18:00
Stadion: Nu se joaca
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa1
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 02 Mar 2019 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
SPORTUL CIORASTI - FCM ADJUD
Data: Sim, 02 Mar 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 03 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Voicu Cristian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
Data: Mie, 03 Apr 2019 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 10 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
Data: Dum, 10 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
Data: Sim, 09 Mar 2019 / 15:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 10 Mar 2019 / 11:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 16 Mar 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 17 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
FC PANCIU - FCM ADJUD
Data: Sim, 16 Mar 2019 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 17 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 24 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
Data: Sim, 23 Mar 2019 / 15:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
Data: Sim, 23 Mar 2019 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Sim, 23 Mar 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: David Alin
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Dum, 31 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
Data: Sim, 30 Mar 2019 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 31 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
Data: Dum, 31 Mar 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
TRACTORUL NANESTI - FCM ADJUD
Data: Dum, 07 Apr 2019 / 11:00
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 06 Apr 2019 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Sim, 06 Apr 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
Data: Dum, 07 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 13 Apr 2019 / 15:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 14 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
UNIREA TIFESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 14 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 13 Apr 2019 / 15:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 21 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
FCM ADJUD - SPORTUL CIORASTI
Data: Sim, 20 Apr 2019 / 15:00
Stadion: Nu se joaca
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 21 Apr 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Boghici Petrica
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
Data: Sim, 20 Apr 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
Data: Dum, 05 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 04 Mai 2019 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
VICTORIA GUGESTI - FCM ADJUD
Data: Sim, 04 Mai 2019 / 15:00
Stadion: Nu se joaca
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 04 Mai 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 12 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Sim, 11 Mai 2019 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
FCM ADJUD - FC PANCIU
Data: Sim, 11 Mai 2019 / 17:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent: Aldea Ionut
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
UNIREA TIFESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 12 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Boghici Petrica
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa11
UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Dum, 19 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
VOINTA CIRLIGELE - FCM ADJUD
Data: Dum, 19 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 18 Mai 2019 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 19 Mai 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa13
FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
UNIREA TIFESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa14
TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SPORTUL CIORASTI - UNIREA TIFESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 51
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 28
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 20
UNIREA TIFESTI 19
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 7
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute