Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Dum, 13 Oct 11:00 TRACTORUL NANESTI 3 - 2 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Sim, 12 Oct 16:00 SPORTUL CIORASTI 2 - 0 DINAMO TATARANU
Sim, 12 Oct 16:00 ACS UNIREA MILCOVUL 7 - 2 VOINTA SL.CIORASTI

Grupa B

Sim, 12 Oct 16:30 NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 0 SIRETUL SURAIA
Dum, 13 Oct 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  VICTORIA GUGESTI

GRUPA C

Dum, 13 Oct 11:00 CS JARISTEA 6 - 1 ACS HOMOCEA
Dum, 13 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI 7 - 0 TROTUSUL RUGINESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA  -  VOINTA SL.CIORASTI
  ACS UNIREA MILCOVUL  -  DINAMO TATARANU
  SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa B

  SAGEATA BILIESTI  -  SIRETUL SURAIA
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  CSC DUMBRAVENI

GRUPA C

  UNIREA TIFESTI  -  ACS HOMOCEA
  CS JARISTEA  -  FC PANCIU
Delegari pentru Etapa1
SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 23 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
COVACI JUNIOR - VOINTA RASTOACA
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
UNIREA TIFESTI - COVACI JUNIOR
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
COVACI JUNIOR - SAGEATA BILIESTI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VOINTA RASTOACA - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Ivanciu Madalin
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SAGEATA BILIESTI - VOINTA RASTOACA
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
CSC DUMBRAVENI - COVACI JUNIOR
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
COVACI JUNIOR - VICTORIA GUGESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
Data: Sim, 20 Oct 2018 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 21 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Voicu Cristian
Observator:
UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Abeaboeru Alexandru
Asistent:
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
VOINTA RASTOACA - COVACI JUNIOR
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
VOINTA RASTOACA - VICTORIA GUGESTI
Data: Sam, 03 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
COVACI JUNIOR - UNIREA TIFESTI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
Data: Sam, 03 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 11 Noi 2018 / 12:30
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - COVACI JUNIOR
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
UNIREA TIFESTI - VOINTA RASTOACA
Data: Dum, 11 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Dumitru George
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 18 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
VOINTA RASTOACA - SAGEATA BILIESTI
Data: Sim, 17 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
COVACI JUNIOR - CSC DUMBRAVENI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
VICTORIA GUGESTI - COVACI JUNIOR
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSC DUMBRAVENI - VOINTA RASTOACA
Data: Sim, 24 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 25 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 6
INIZIO FOCSANI 4
PODGORIA COTESTI 4
CSM FOCSANI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 12
CSM FOCSANI 2007 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM 2 FOCSANI 2007 6
INIZIO FOCSANI 6
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
INIZIO2 FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 3
CSM FOCSANI 2007 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

INIZIO FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 9
INIZIO2 FOCSANI 7
ACS JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2 GOLESTI 3
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
COVACI JUNIOR 0
Clasament Detaliat

Superliga Altdorf Tehnik

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 3
SPORTUL CIORASTI 3
VOINTA SL.CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 15
DINAMO TATARANU 8
ACS UNIREA MILCOVUL 6
TRACTORUL NANESTI 6
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

VICTORIA GUGESTI 7
SAGEATA BILIESTI 7
NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 2
SIRETUL SURAIA 1
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 10
UNIREA TIFESTI 8
CS JARISTEA 4
ACS HOMOCEA 4
TROTUSUL RUGINESTI 1
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 16 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 16 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute