Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Delegari pentru Etapa1
SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 23 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
Sta - VOINTA RASTOACA
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
UNIREA TIFESTI - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
Sta - SAGEATA BILIESTI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VOINTA RASTOACA - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Ivanciu Madalin
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SAGEATA BILIESTI - VOINTA RASTOACA
Data: Dum, 14 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
CSC DUMBRAVENI - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
Sta - VICTORIA GUGESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
Data: Sim, 20 Oct 2018 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Tirdea Traian
Asistent: Toader Mihai
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 21 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Voicu Cristian
Observator:
UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Abeaboeru Alexandru
Asistent:
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
VOINTA RASTOACA - Sta
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
VOINTA RASTOACA - VICTORIA GUGESTI
Data: Sam, 03 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
Sta - UNIREA TIFESTI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
Data: Sam, 03 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
Data: Dum, 11 Noi 2018 / 12:30
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
UNIREA TIFESTI - VOINTA RASTOACA
Data: Dum, 11 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Dumitru George
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 18 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
VOINTA RASTOACA - SAGEATA BILIESTI
Data: Sim, 17 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RASTOACA
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
Sta - CSC DUMBRAVENI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
VICTORIA GUGESTI - Sta
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSC DUMBRAVENI - VOINTA RASTOACA
Data: Sim, 24 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: DUMBRAVENI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 25 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 8 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 8 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute