Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Delegari pentru Etapa1
VICTORIA BORDEASCA - VOINTA CIRLIGELE
Data: Sim, 22 Sep 2018 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 23 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
Sta - DINAMO TATARANU
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
Data: Dum, 30 Sep 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Dumitru George
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SPORTUL CIORASTI - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VICTORIA BORDEASCA - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Mihalache Daniel
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 07 Oct 2018 / 12:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
Sta - VICTORIA BORDEASCA
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
DINAMO TATARANU - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 07 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
Data: Sim, 13 Oct 2018 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
VICTORIA BORDEASCA - DINAMO TATARANU
Data: Vin, 12 Oct 2018 / 19:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
TRACTORUL NANESTI - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
Sta - VOINTA CIRLIGELE
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
Data: Dum, 21 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
SPORTUL CIORASTI - VICTORIA BORDEASCA
Data: Dum, 21 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA BORDEASCA
Data: Dum, 28 Oct 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 27 Oct 2018 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Popa Remus
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
DINAMO TATARANU - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 04 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
Sta - SPORTUL CIORASTI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
TRACTORUL NANESTI - VICTORIA BORDEASCA
Data: Dum, 04 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 10 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CIRLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
VICTORIA BORDEASCA - Sta
Data:  
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SPORTUL CIORASTI - DINAMO TATARANU
Data: Sim, 10 Noi 2018 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Boghici Petrica
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
Data: Dum, 18 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
DINAMO TATARANU - VICTORIA BORDEASCA
Data: Dum, 18 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
Sta - TRACTORUL NANESTI
Data:  
Stadion: Comunal
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
VOINTA CIRLIGELE - Sta
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
Data: Dum, 25 Noi 2018 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
VICTORIA BORDEASCA - SPORTUL CIORASTI
Data: Sim, 24 Noi 2018 / 18:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute