Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CARLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Delegari pentru Etapa1
FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 16 Sep 2017 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Alexandru Malinas
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Stoica Marius
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 16 Sep 2017 / 17:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Ignat Cosmin
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
GLORIA RACOASA - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RACOASA
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Hristea Alexandru
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Meirosu Alexandru
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - GLORIA RACOASA
Data: Sim, 23 Sep 2017 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Mardare George
Asistent: Birzan Sorin
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
FC PANCIU - FCM ADJUD
Data: Sim, 23 Sep 2017 / 17:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Ignat Cosmin
Rezerva:
Observator: Pais Mihai
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
Data: Mie, 25 Oct 2017 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Bogdan Marian
Asistent: Ignat Cosmin
Rezerva:
Observator: Ilas Elvis
Observator:
GLORIA RACOASA - FC PANCIU
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RACOASA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Alexandru Malinas
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Toader George
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
UNIREA TIFESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Manu Ionut
Asistent: Meirosu Alexandru
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
FC PANCIU - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 07 Oct 2017 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
FCM ADJUD - GLORIA RACOASA
Data: Sim, 07 Oct 2017 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Caraba Gabi
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Ilas Elvis
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 12:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RACOASA
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Popa Remus
Asistent: Budeanu Constantin
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent: Manu Ionut
Rezerva:
Observator: Ilas Elvis
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
Data: Sim, 14 Oct 2017 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Toader George
Asistent: Meirosu Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Caraba Gabi
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
Data: Sim, 21 Oct 2017 / 16:00
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Toader George
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
Data: Dum, 29 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Hristea Alexandru
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
GLORIA RACOASA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Dum, 29 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RACOASA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Avram Ion
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Ilas Elvis
Observator:
FCM ADJUD - FC PANCIU
Data: Sim, 28 Oct 2017 / 16:00
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Caraba Gabi
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
Data: Dum, 05 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CLIPICESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Boghici Petrica
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FC PANCIU - GLORIA RACOASA
Data: Sim, 04 Noi 2017 / 14:30
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Enache Nicolae
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 04 Noi 2017 / 14:30
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Bogdan Marian
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
Data: Sim, 11 Noi 2017 / 14:30
Stadion: ORASENESC
Localitate: MARASESTI
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Hristea Alexandru
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
ACS HOMOCEA - FC PANCIU
Data: Dum, 12 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: HOMOCEA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Toader George
Asistent: Ignat Cosmin
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
GLORIA RACOASA - FCM ADJUD
Data: Dum, 12 Noi 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: RACOASA
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Dumitru George
Asistent: Caraba Gabi
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
UNIREA TIFESTI - GLORIA RACOASA
Data: Dum, 19 Noi 2017 / 11:00
Stadion: Nu se joaca
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
Data: Sim, 18 Noi 2017 / 14:30
Stadion: MUNICIPAL
Localitate: ADJUD
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Ignat Cosmin
Asistent: Hortolomei Alexandru
Rezerva:
Observator: Pais Mihai
Observator:
FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Data: Sim, 18 Noi 2017 / 14:30
Stadion: ORASENESC
Localitate: PANCIU
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Caraba Gabi
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CARLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

PROSPORT 2 FOCSANI 18
CS PROSPORT 16
CSM FOCSANI 2007 14
CSM FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
JUNIOR 2016 FOCSANI 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 27
PROSPORT 2 FOCSANI 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 13
INIZIO FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 12
CSM FOCSANI 2007 12
AS FC UNIREA FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CARLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 19 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 19 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute