Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Delegari pentru Etapa1
INIZIO JUNIOR FOCSANI - LPS Focsani
Data: Sim, 01 Sep 2018 / 10:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MIRCESTI
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
Data: Sim, 01 Sep 2018 / 10:00
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Popa Remus
Asistent: Lambru Alexandru
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
LPS Focsani - ACS ODOBESTI
Data: Joi, 13 Sep 2018 / 18:30
Stadion: Orasenesc
Localitate: Odobesti
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
INIZIO JUNIOR FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
Data: Sim, 15 Sep 2018 / 09:00
Stadion: Comunal
Localitate: Mircesti
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
CSM FOCSANI 2007 - LPS Focsani
Data: Mie, 26 Sep 2018 / 18:15
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru: Caraba Gabriel
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Lambru Alexandru
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS ODOBESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
Data: Vin, 21 Sep 2018 / 18:15
Stadion: B.S.VOINTA
Localitate: ODOBESTI
Detalii Complete
Arbitru: Caraba Gabriel
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
LPS Focsani - INIZIO JUNIOR FOCSANI
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 10:00
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru: Paraschiv Ionut
Asistent: Negoita Victor Dan
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 10:00
Stadion: B.S.VOINTA
Localitate: ODOBESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
ACS ODOBESTI - LPS Focsani
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 10:00
Stadion: B.S.VOINTA
Localitate: ODOBESTI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Ciobanu Daniel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSM FOCSANI 2007 - INIZIO JUNIOR FOCSANI
Data: Sim, 06 Oct 2018 / 10:00
Stadion: MILCOVUL2
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Chioveanu Cristian
Asistent: Ursu Balaci Daniel
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
LPS Focsani - CSM FOCSANI 2007
Data: Sim, 13 Oct 2018 / 10:00
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS ODOBESTI
Data: Sim, 13 Oct 2018 / 10:00
Stadion: Comunal
Localitate: Mircesti
Detalii Complete
Arbitru: Toader Mihai
Asistent: Tirdea Daniel
Asistent: Ursu Balaci Daniel
Rezerva:
Observator:
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute