Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 23 Sep 11:00 CS JARISTEA 3 - 1 TROTUSUL RUGINESTI
Sim, 22 Sep 17:00 FC PANCIU 6 - 2 FCM ADJUD
Sim, 22 Sep 17:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 6 - 1 ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 22 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA 1 - 0 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 23 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 3 SPORTUL CIORASTI
  Sta  -  DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 23 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 3 VICTORIA GUGESTI
Sim, 22 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 0 UNIREA TIFESTI
  Sta  -  VOINTA RASTOACA

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 30 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Sim, 29 Sep 17:00 FCM ADJUD  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 29 Sep 17:00 CS JARISTEA  -  FC PANCIU

Grupa B

Dum, 30 Sep 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  DINAMO TATARANU
  SPORTUL CIORASTI  -  Sta
Sim, 29 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 30 Sep 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  VOINTA RASTOACA
  UNIREA TIFESTI  -  Sta
Dum, 30 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Delegari pentru Etapa4
LPS FOCSANI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
Data:  
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
Data: Sim, 29 Sep 2018 / 10:00
Stadion: B.S.VOINTA
Localitate: ODOBESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa1
INIZIO JUNIOR FOCSANI - LPS FOCSANI
Data: Sim, 01 Sep 2018 / 10:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MIRCESTI
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tatu Mircea
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
Data: Sim, 01 Sep 2018 / 10:00
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Popa Remus
Asistent: Lambru Alexandru
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
LPS FOCSANI - ACS ODOBESTI
Data: Joi, 13 Sep 2018 / 18:30
Stadion: Orasenesc
Localitate: Odobesti
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Caraba Gabi
Asistent: Tatu Mircea
Rezerva:
Observator:
Observator:
INIZIO JUNIOR FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
Data: Sim, 15 Sep 2018 / 09:00
Stadion: Comunal
Localitate: Mircesti
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Popa Remus
Asistent: Salaoru Ionut
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
CSM FOCSANI 2007 - LPS FOCSANI
Data: Mie, 26 Sep 2018 / 18:15
Stadion: MILCOVUL
Localitate: FOCSANI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
ACS ODOBESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
Data: Vin, 21 Sep 2018 / 18:15
Stadion: B.S.VOINTA
Localitate: ODOBESTI
Detalii Complete
Arbitru: Caraba Gabi
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
ACS ODOBESTI - LPS FOCSANI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
CSM FOCSANI 2007 - INIZIO JUNIOR FOCSANI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
LPS FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS ODOBESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 0
FC PANCIU 0
Orizontul Tifesti 0
PODGORIA COTESTI 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA GUGESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
LPS FOCSANI 6
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
CS ENERGIA VULTURU 2012 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
GALACTIC FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PROGRESUL FOCSANI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
AS FC UNIREA FOCSANI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
INIZIO FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
LPS FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3
FC PANCIU 3
CS JARISTEA 3
TROTUSUL RUGINESTI 0
FCM ADJUD 0
ACS HOMOCEA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 3
VICTORIA BORDEASCA 3
DINAMO TATARANU 0
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
VOINTA CIRLIGELE 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 3
CSC DUMBRAVENI 3
Sta 0
VOINTA RASTOACA 0
SAGEATA BILIESTI 0
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute