Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Sim, 16 Noi 15:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 TRACTORUL NANESTI
Dum, 17 Noi 11:00 DINAMO TATARANU 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 16 Noi 15:00 VOINTA SL.CIORASTI 2 - 1 ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 17 Noi 11:00 SIRETUL SURAIA 3 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI
Sim, 16 Noi 16:00 VICTORIA GUGESTI 7 - 0 SAGEATA BILIESTI

GRUPA C

Sim, 16 Noi 17:00 ACS HOMOCEA 4 - 0 CS JARISTEA
Dum, 17 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 3 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

Grupa B

GRUPA C

Delegari pentru Etapa1
VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Data: Sim, 14 Sep 2019 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SL. CIORASTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Patrascu Bogdan
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
DINAMO TATARANU - ACS UNIREA MILCOVUL
Data: Dum, 15 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 15 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Voicu Cristian
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - SPORTUL CIORASTI
Data: Vin, 20 Sep 2019 / 20:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Dumitru George
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
ACS UNIREA MILCOVUL - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 21 Sep 2019 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MILCOVUL
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
VOINTA SL.CIORASTI - DINAMO TATARANU
Data: Sim, 21 Sep 2019 / 17:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SL. CIORASTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
DINAMO TATARANU - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Data: Dum, 29 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
TRACTORUL NANESTI - VOINTA SL.CIORASTI
Data: Dum, 29 Sep 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Negoita Victor Dan
Asistent: Chioveanu Cristian
Rezerva:
Observator: Danciu Florin
Observator:
SPORTUL CIORASTI - ACS UNIREA MILCOVUL
Data: Sim, 28 Sep 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Balaci Vladut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - ACS UNIREA MILCOVUL
Data: Dum, 06 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Nistor Florin
Asistent: Negoita Victor Dan
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
VOINTA SL.CIORASTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Sim, 05 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SL. CIORASTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Popa Remus
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
Data: Vin, 04 Oct 2019 / 20:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Rezerva:
Observator: Marius Martis
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
TRACTORUL NANESTI - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Data: Dum, 13 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SPORTUL CIORASTI - DINAMO TATARANU
Data: Sim, 12 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Marius Martis
Asistent: Robu Bogdan
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
ACS UNIREA MILCOVUL - VOINTA SL.CIORASTI
Data: Sim, 12 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MILCOVUL
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Milea Cosmin
Asistent: Bratu Radu
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - VOINTA SL.CIORASTI
Data: Dum, 20 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Voicu Cristian
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Negoita Victor Dan
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
ACS UNIREA MILCOVUL - DINAMO TATARANU
Data: Sim, 19 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MILCOVUL
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Alin
Asistent: Dumitru George
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 19 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Paraschiv Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
SPORTUL CIORASTI - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Data: Sim, 26 Oct 2019 / 16:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Asistent: Paraschiv Ionut
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
TRACTORUL NANESTI - ACS UNIREA MILCOVUL
Data: Dum, 27 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Cristian
Observator:
DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
Data: Dum, 27 Oct 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Caraba Gabriel
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - DINAMO TATARANU
Data: Dum, 03 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
VOINTA SL.CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 02 Noi 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SL. CIORASTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Dumitru George
Asistent: Abeaboeru Alexandru
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
ACS UNIREA MILCOVUL - SPORTUL CIORASTI
Data: Sim, 02 Noi 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MILCOVUL
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Alecsandrescu Paul
Rezerva:
Observator: Iorga Daniellete
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
ACS UNIREA MILCOVUL - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Data: Sim, 09 Noi 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: MILCOVUL
Detalii Complete
Arbitru: Manu Ionut
Asistent: Negoita Victor Dan
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
SPORTUL CIORASTI - VOINTA SL.CIORASTI
Data: Sim, 09 Noi 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA VECHE
Detalii Complete
Arbitru: Voicu Cristian
Asistent: Dascalu Alin Viorel
Asistent: Ciobanu Daniel
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
Data: Dum, 10 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: NANESTI
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Alecsandrescu Paul
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - TRACTORUL NANESTI
Data: Sim, 16 Noi 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BORDEASCA
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Ion Florin
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
DINAMO TATARANU - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 17 Noi 2019 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: TATARANU
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Salaoru Ionut
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: Martinescu Adrian
Observator:
VOINTA SL.CIORASTI - ACS UNIREA MILCOVUL
Data: Sim, 16 Noi 2019 / 15:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SL. CIORASTI
Detalii Complete
Arbitru: Nistor Florin
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Patrascu Bogdan
Rezerva:
Observator: Chiriac Daniel
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 21
INIZIO FOCSANI 10
CSM FOCSANI 9
PODGORIA COTESTI 4
SIRETUL SURAIA 3
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 12
CSM FOCSANI 2007 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

INIZIO FOCSANI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 18
CSM 2 FOCSANI 2007 15
ACS ODOBESTI 9
INIZIO2 FOCSANI 7
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
CSM FOCSANI 2007 3
VIITORUL SIHLEA 3
Clasament Detaliat

Juniori E

INIZIO FOCSANI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
NATIONAL 2 GOLESTI 13
ACS JUNIOR 2016 FOCSANI 11
INIZIO2 FOCSANI 10
COVACI JUNIOR 4
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 1
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 12
INIZIO FOCSANI 6
METCON ADJUD 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

GALACTIC FOCSANI 9
METCON ADJUD 6
INIZIO FOCSANI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
SPORTUL CIORASTI 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 30
VOINTA SL.CIORASTI 16
ACS UNIREA MILCOVUL 12
TRACTORUL NANESTI 10
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 10
DINAMO TATARANU 9
Clasament Detaliat

Grupa B

VICTORIA GUGESTI 22
SAGEATA BILIESTI 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 9
CSC DUMBRAVENI 6
SIRETUL SURAIA 4
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 22
ACS HOMOCEA 13
UNIREA TIFESTI 12
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 2
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute