Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 15 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI 1 - 2 VOINTA CARLIGELE
Dum, 15 Oct 11:00 SAGEATA BILIESTI 0 - 7 VICTORIA GUGESTI
Dum, 15 Oct 11:00 PODGORIA COTESTI 0 - 0 FLACARA URECHESTI

Grupa B

Dum, 15 Oct 14:30 TRACTORUL NANESTI 2 - 0 DINAMO TATARANU
Dum, 15 Oct 11:00 CS JARISTEA 2 - 2 AS UNIREA MILCOVU
Sim, 14 Oct 16:00 NATIONAL GOLESTI 0 - 1 CSC DUMBRAVENI

Grupa C

Dum, 15 Oct 12:00 GLORIA RACOASA 0 - 6 UNIREA TIFESTI
Dum, 15 Oct 11:00 ACS HOMOCEA 0 - 3 FCM ADJUD
Sim, 14 Oct 16:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 5 - 1 FC PANCIU

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 22 Oct 11:00 VOINTA CARLIGELE  -  FLACARA URECHESTI
Dum, 22 Oct 11:00 PODGORIA COTESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Dum, 22 Oct 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  SPORTUL CIORASTI

Grupa B

Vin, 20 Oct 19:00 DINAMO TATARANU  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Oct 16:00 NATIONAL GOLESTI  -  AS UNIREA MILCOVU
Dum, 22 Oct 11:00 CS JARISTEA  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 22 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Sim, 21 Oct 16:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  FCM ADJUD
Dum, 22 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  GLORIA RACOASA
Delegari pentru Etapa6
VOINTA CARLIGELE - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
PODGORIA COTESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 22 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa1
FLACARA URECHESTI - VOINTA CARLIGELE
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Bratu Radu
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
VICTORIA GUGESTI - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Meirosu Alexandru
Asistent: Toader George
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 17 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Manu Ionut
Asistent: Tirdea Traian
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
VOINTA CARLIGELE - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Milea Cosmin
Asistent: Hortolomei Alexandru
Asistent: Hristea Alexandru
Rezerva:
Observator: Brasoveanu Stefan
Observator:
PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Alexandru Malinas
Asistent: Vrabie Alexandru
Asistent: Tirdea Daniel
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
FLACARA URECHESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 24 Sep 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bucataru Octavian
Asistent: Mocanu Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Rezerva:
Observator: Petrea Nicolae
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
VICTORIA GUGESTI - VOINTA CARLIGELE
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Iacob Iulian
Asistent: Toader Mihai
Asistent: Mocanu Ionut
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
SPORTUL CIORASTI - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Lambru Alexandru
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 01 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Voicu Cristian
Asistent: Hristea Alexandru
Asistent: Enache Nicolae
Rezerva:
Observator: Oltianu Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
VOINTA CARLIGELE - PODGORIA COTESTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: CARLIGELE
Detalii Complete
Arbitru: Boghici Petrica
Asistent: Hristea Alexandru
Asistent: Dumitru George
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
FLACARA URECHESTI - SAGEATA BILIESTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: URECHESTI
Detalii Complete
Arbitru: Ivanciu Madalin
Asistent: Tatu Mircea Mirel
Asistent: Balaci Vladut
Rezerva:
Observator: BRASOVEANU CLAUDIU
Observator:
VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
Data: Dum, 08 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: GUGESTI
Detalii Complete
Arbitru: Sontu Alin
Asistent: Ignat Cosmin
Asistent: Vrabie Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
SPORTUL CIORASTI - VOINTA CARLIGELE
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: SALCIA
Detalii Complete
Arbitru: Aldea Ionut
Asistent: Stoica Marius
Asistent: Voicu Cristian
Rezerva:
Observator: Mihai Gica
Observator:
SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COMUNAL
Localitate: BILIESTI
Detalii Complete
Arbitru: Bratu Radu
Asistent: Ignat Cosmin
Asistent: Ciobanu Bogdanel
Rezerva:
Observator: Rusu Ovidiu
Observator:
PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
Data: Dum, 15 Oct 2017 / 11:00
Stadion: COTESTI
Localitate: COTESTI
Detalii Complete
Arbitru: Gheorghita Ionut
Asistent: Chiriac Daniel
Asistent: Hristea Alexandru
Rezerva:
Observator: Tudosa Florin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
SAGEATA BILIESTI - VOINTA CARLIGELE
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VICTORIA GUGESTI - FLACARA URECHESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
VOINTA CARLIGELE - VICTORIA GUGESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FLACARA URECHESTI - SPORTUL CIORASTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
PODGORIA COTESTI - VOINTA CARLIGELE
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
VOINTA CARLIGELE - SPORTUL CIORASTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
FLACARA URECHESTI - PODGORIA COTESTI
Data:  
Stadion:
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru:
Asistent:
Asistent:
Rezerva:
Observator:
Observator:
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 9
VICTORIA GUGESTI 6
VOINTA CARLIGELE 6
TRACTORUL NANESTI 3
SPORTUL CIORASTI 3
VOINTA SL.CIORASTI 0
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 3
PROGRESUL FOCSANI 3
CSM FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 6
CSM FOCSANI 2007 4
CSM FOCSANI 4
PROSPORT 2 FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 3
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
JUNIOR 2016 FOCSANI 0
NATIONAL GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CSM FOCSANI 6
CS PROSPORT 6
CSM FOCSANI 2007 6
PROSPORT 2 FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 3
INIZIO FOCSANI 3
JUNIOR GUGESTI 3
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
NATIONAL GOLESTI 0
AS FC UNIREA FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

VICTORIA GUGESTI 12
SPORTUL CIORASTI 9
VOINTA CARLIGELE 9
FLACARA URECHESTI 5
PODGORIA COTESTI 4
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 15
NATIONAL GOLESTI 10
TRACTORUL NANESTI 9
CS JARISTEA 3
DINAMO TATARANU 2
AS UNIREA MILCOVU 2
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 10
UNIREA TIFESTI 7
FCM ADJUD 6
ACS HOMOCEA 3
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute