Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Dum, 22 Apr 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 22 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 21 Apr 17:00 FC PANCIU 3 - 1 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Apr 17:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 5 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SPORTUL CIORASTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  CSC DUMBRAVENI
  FC PANCIU  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
ETAPE

- Meciurile pentru Etapa 14
Dum, 30 Apr
11:00
FLACARA URECHESTI 2 - 1 AS SURAIA Info
Sim, 29 Apr
17:00
FC PANCIU 4 - 0 AS UNIREA MILCOVU Info
Dum, 30 Apr
11:00
SAGEATA BILIESTI 1 - 5 GLORIA RACOASA Info
Dum, 23 Apr
11:00
PODGORIA COTESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 SPORTUL CIORASTI 16 15 1 0 68 - 25 22 46
2 FC PANCIU 16 11 2 3 45 - 16 11 35
3 AS UNIREA MILCOVU 16 10 3 3 60 - 26 9 33
4 FLACARA URECHESTI 16 10 1 5 53 - 23 7 31
5 PODGORIA COTESTI 16 8 3 5 57 - 40 3 27
6 GLORIA RACOASA 16 5 0 11 40 - 60 -9 15
7 AS SURAIA 16 4 2 10 35 - 42 -10 14
8 TROTUSUL RUGINESTI 16 2 0 14 13 - 46 -18 6
9 SAGEATA BILIESTI 16 1 0 15 18 - 111 -21 3
Observatii.

Jucatorii suspendati in etapa urmatoare ()
Mitrea Claudiu Gabriel;

Golgeterii Seriei - Detalii Complete
Isac Ciprian-17 Rizea Cosmin Vladimir-14 Lungu Malin Petrut-13 Tontu Adrian-13 Ouatu Mihai-12 Pana Marius-11 Stratulat Bogdan-11 Mitrea Claudiu Gabriel-10 Roman Gigi-10 Balosu Constantin Marian-9 Capatina Ionut Laurentiu-8 Stanciu Florin-8 Chirila Daniel-7 Amariei Ionut-6 Ciobotaru Gabi Andrei-6 Craciun Razvan-6 Malureanu Fani Leontin-6 Nache Sorin-6 Dascalu Alin Viorel-5 Olteanu Ionut Madalin-5 Popa Alexandru Nicolae-5 Voinea Georgian-5

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CIRLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 31
PROSPORT 2 FOCSANI 27
CSM FOCSANI 2007 26
CSM FOCSANI 25
ACS ODOBESTI 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 42
PROSPORT 2 FOCSANI 33
JUNIOR GUGESTI 25
CSM FOCSANI 24
CSM FOCSANI 2007 24
INIZIO FOCSANI 22
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 18
AS FC UNIREA FOCSANI 12
ACS ODOBESTI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 4
UNIREA TIFESTI 4
SAGEATA BILIESTI 3
ACS HOMOCEA 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
VICTORIA GUGESTI 12
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 11
FC PANCIU 9
CSC DUMBRAVENI 8
VOINTA CIRLIGELE 4
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute