Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Superliga Altdorf Tehnik - Grupa A
 
Etapa1
Dum, 17 Sep
11:00
FLACARA URECHESTI 3 - 0 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 17 Sep
11:00
VICTORIA GUGESTI 9 - 0 PODGORIA COTESTI Info
Dum, 17 Sep
11:00
SPORTUL CIORASTI 7 - 1 SAGEATA BILIESTI Info
 
Etapa2
Dum, 24 Sep
11:00
VOINTA CIRLIGELE 3 - 4 SAGEATA BILIESTI Info
Dum, 24 Sep
11:00
PODGORIA COTESTI 2 - 4 SPORTUL CIORASTI Info
Dum, 24 Sep
11:00
FLACARA URECHESTI 2 - 4 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa3
Dum, 01 Oct
11:00
VICTORIA GUGESTI 2 - 3 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 01 Oct
11:00
SPORTUL CIORASTI 6 - 2 FLACARA URECHESTI Info
Dum, 01 Oct
11:00
SAGEATA BILIESTI 2 - 3 PODGORIA COTESTI Info
 
Etapa4
Dum, 08 Oct
11:00
VOINTA CIRLIGELE 2 - 0 PODGORIA COTESTI Info
Dum, 08 Oct
11:00
FLACARA URECHESTI 2 - 2 SAGEATA BILIESTI Info
Dum, 08 Oct
11:00
VICTORIA GUGESTI 3 - 2 SPORTUL CIORASTI Info
 
Etapa5
Dum, 15 Oct
11:00
SPORTUL CIORASTI 1 - 2 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 15 Oct
11:00
SAGEATA BILIESTI 0 - 7 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 15 Oct
11:00
PODGORIA COTESTI 0 - 0 FLACARA URECHESTI Info
 
Etapa6
Dum, 22 Oct
11:00
VOINTA CIRLIGELE 9 - 2 FLACARA URECHESTI Info
Dum, 22 Oct
11:00
PODGORIA COTESTI 3 - 6 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 22 Oct
11:00
SAGEATA BILIESTI 0 - 11 SPORTUL CIORASTI Info
 
Etapa7
Dum, 29 Oct
11:00
SAGEATA BILIESTI 2 - 3 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 29 Oct
11:00
SPORTUL CIORASTI 15 - 0 PODGORIA COTESTI Info
Dum, 29 Oct
11:00
VICTORIA GUGESTI 7 - 2 FLACARA URECHESTI Info
 
Etapa8
Dum, 05 Noi
11:00
VOINTA CIRLIGELE 2 - 0 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 05 Noi
11:00
FLACARA URECHESTI 0 - 2 SPORTUL CIORASTI Info
Dum, 05 Noi
11:00
PODGORIA COTESTI 2 - 0 SAGEATA BILIESTI Info
 
Etapa9
Dum, 12 Noi
11:00
PODGORIA COTESTI 0 - 1 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 12 Noi
11:00
SAGEATA BILIESTI 0 - 3 FLACARA URECHESTI Info
Sim, 11 Noi
14:30
SPORTUL CIORASTI 3 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa10
Dum, 19 Noi
11:00
VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI Info
Dum, 19 Noi
11:00
VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI Info
Dum, 19 Noi
11:00
FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI Info
 
 
Superliga Altdorf Tehnik - Grupa B
 
Etapa1
Sim, 16 Sep
17:00
CSC DUMBRAVENI 5 - 1 DINAMO TATARANU Info
Dum, 17 Sep
11:00
AS UNIREA MILCOVU 1 - 5 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Dum, 17 Sep
11:00
TRACTORUL NANESTI 2 - 1 CS JARISTEA Info
 
Etapa2
Vin, 22 Sep
20:00
DINAMO TATARANU 3 - 3 CS JARISTEA Info
Dum, 24 Sep
11:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 3 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 23 Sep
17:00
CSC DUMBRAVENI 4 - 1 AS UNIREA MILCOVU Info
 
Etapa3
Dum, 01 Oct
11:00
AS UNIREA MILCOVU 3 - 3 DINAMO TATARANU Info
Dum, 01 Oct
11:00
TRACTORUL NANESTI 1 - 3 CSC DUMBRAVENI Info
Dum, 01 Oct
10:00
CS JARISTEA 4 - 4 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
 
Etapa4
Sim, 07 Oct
16:00
DINAMO TATARANU 1 - 3 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Dum, 08 Oct
11:00
CSC DUMBRAVENI 7 - 0 CS JARISTEA Info
Dum, 08 Oct
11:00
AS UNIREA MILCOVU 0 - 3 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa5
Dum, 15 Oct
14:30
TRACTORUL NANESTI 2 - 0 DINAMO TATARANU Info
Dum, 15 Oct
11:00
CS JARISTEA 2 - 2 AS UNIREA MILCOVU Info
Sim, 14 Oct
16:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 0 - 1 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa6
Vin, 20 Oct
19:00
DINAMO TATARANU 0 - 2 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 21 Oct
16:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 2 AS UNIREA MILCOVU Info
Dum, 22 Oct
11:00
CS JARISTEA 3 - 3 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa7
Dum, 29 Oct
11:00
CS JARISTEA 0 - 2 DINAMO TATARANU Info
Dum, 29 Oct
11:00
TRACTORUL NANESTI 4 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Sim, 28 Oct
16:00
AS UNIREA MILCOVU 1 - 4 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa8
Sim, 04 Noi
19:00
DINAMO TATARANU 1 - 3 AS UNIREA MILCOVU Info
Dum, 05 Noi
11:00
CSC DUMBRAVENI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Dum, 05 Noi
11:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 5 - 4 CS JARISTEA Info
 
Etapa9
Dum, 12 Noi
11:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 3 - 0 DINAMO TATARANU Info
Sim, 11 Noi
15:30
CS JARISTEA 1 - 5 CSC DUMBRAVENI Info
Dum, 12 Noi
11:00
TRACTORUL NANESTI 3 - 1 AS UNIREA MILCOVU Info
 
Etapa10
Dum, 19 Noi
13:30
DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI Info
Dum, 19 Noi
11:00
AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA Info
Sim, 18 Noi
14:30
CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
 
 
Superliga Altdorf Tehnik - Grupa C
 
Etapa1
Sim, 16 Sep
17:00
FC PANCIU 0 - 0 UNIREA TIFESTI Info
Sim, 16 Sep
17:00
FCM ADJUD 4 - 5 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Dum, 17 Sep
11:00
GLORIA RACOASA 2 - 9 ACS HOMOCEA Info
 
Etapa2
Dum, 24 Sep
11:00
UNIREA TIFESTI 4 - 3 ACS HOMOCEA Info
Sim, 23 Sep
17:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 14 - 1 GLORIA RACOASA Info
Sim, 23 Sep
17:00
FC PANCIU 2 - 1 FCM ADJUD Info
 
Etapa3
Mie, 25 Oct
16:00
FCM ADJUD 1 - 2 UNIREA TIFESTI Info
Dum, 01 Oct
11:00
GLORIA RACOASA 5 - 8 FC PANCIU Info
Dum, 01 Oct
11:00
ACS HOMOCEA 1 - 3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
 
Etapa4
Dum, 08 Oct
11:00
UNIREA TIFESTI 0 - 3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Sim, 07 Oct
16:00
FC PANCIU 5 - 3 ACS HOMOCEA Info
Sim, 07 Oct
16:00
FCM ADJUD 11 - 0 GLORIA RACOASA Info
 
Etapa5
Dum, 15 Oct
12:00
GLORIA RACOASA 0 - 6 UNIREA TIFESTI Info
Dum, 15 Oct
11:00
ACS HOMOCEA 0 - 3 FCM ADJUD Info
Sim, 14 Oct
16:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 5 - 1 FC PANCIU Info
 
Etapa6
Dum, 22 Oct
11:00
UNIREA TIFESTI 1 - 2 FC PANCIU Info
Sim, 21 Oct
16:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 1 FCM ADJUD Info
Dum, 22 Oct
11:00
ACS HOMOCEA 3 - 0 GLORIA RACOASA Info
 
Etapa7
Dum, 29 Oct
11:00
ACS HOMOCEA 2 - 1 UNIREA TIFESTI Info
Dum, 29 Oct
11:00
GLORIA RACOASA 0 - 9 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Sim, 28 Oct
16:00
FCM ADJUD 2 - 3 FC PANCIU Info
 
Etapa8
Dum, 05 Noi
11:00
UNIREA TIFESTI 5 - 2 FCM ADJUD Info
Sim, 04 Noi
14:30
FC PANCIU 3 - 0 GLORIA RACOASA Info
Sim, 04 Noi
14:30
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 5 - 1 ACS HOMOCEA Info
 
Etapa9
Sim, 11 Noi
14:30
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 4 - 3 UNIREA TIFESTI Info
Dum, 12 Noi
11:00
ACS HOMOCEA 1 - 0 FC PANCIU Info
Dum, 12 Noi
11:00
GLORIA RACOASA  Anulat  FCM ADJUD Info
 
Etapa10
Dum, 19 Noi
11:00
UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA Info
Sim, 18 Noi
14:30
FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA Info
Sim, 18 Noi
14:30
FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
 
 
Superliga Altdorf Tehnik - Play-off
 
Etapa1
Sim, 10 Mar
15:00
SPORTUL CIORASTI 0 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Sim, 10 Mar
15:00
CSC DUMBRAVENI 2 - 2 VOINTA CIRLIGELE Info
Sim, 10 Mar
15:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 0 FC PANCIU Info
Dum, 11 Mar
12:00
VICTORIA GUGESTI 3 - 0 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa2
Sim, 17 Mar
15:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 2 - 0 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 17 Mar
14:30
FC PANCIU 0 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 18 Mar
11:00
VOINTA CIRLIGELE 2 - 4 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Sim, 17 Mar
15:00
SPORTUL CIORASTI 6 - 0 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa3
Joi, 29 Mar
17:00
CSC DUMBRAVENI 0 - 4 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Mie, 11 Apr
17:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 1 - 1 SPORTUL CIORASTI Info
Mie, 11 Apr
17:00
VICTORIA GUGESTI 3 - 2 VOINTA CIRLIGELE Info
Mie, 11 Apr
17:00
TRACTORUL NANESTI 0 - 1 FC PANCIU Info
 
Etapa4
Sim, 31 Mar
17:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 0 FC PANCIU Info
Dum, 01 Apr
11:00
VOINTA CIRLIGELE 3 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 31 Mar
17:00
SPORTUL CIORASTI 4 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
Sim, 31 Mar
17:00
CSC DUMBRAVENI 3 - 3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
 
Etapa5
Mie, 04 Apr
17:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Mie, 04 Apr
17:00
VICTORIA GUGESTI 1 - 6 CSC DUMBRAVENI Info
Mie, 04 Apr
17:00
TRACTORUL NANESTI 1 - 5 SPORTUL CIORASTI Info
Mie, 04 Apr
17:00
FC PANCIU 3 - 0 VOINTA CIRLIGELE Info
 
Etapa6
Sim, 14 Apr
17:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE Info
Sim, 14 Apr
17:00
SPORTUL CIORASTI 4 - 1 FC PANCIU Info
Sim, 14 Apr
15:30
CSC DUMBRAVENI 2 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 14 Apr
16:30
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 3 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa7
Dum, 22 Apr
11:00
VICTORIA GUGESTI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Dum, 22 Apr
11:00
TRACTORUL NANESTI 1 - 4 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Sim, 21 Apr
17:00
FC PANCIU 3 - 1 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 21 Apr
17:00
VOINTA CIRLIGELE 1 - 5 SPORTUL CIORASTI Info
 
Etapa8
Sim, 28 Apr
17:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 2 - 2 SPORTUL CIORASTI Info
Dum, 29 Apr
11:00
VOINTA CIRLIGELE 1 - 1 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 28 Apr
17:00
FC PANCIU 1 - 3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Dum, 29 Apr
11:00
TRACTORUL NANESTI 2 - 3 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa9
Dum, 06 Mai
11:00
TRACTORUL NANESTI 0 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Dum, 06 Mai
11:00
VICTORIA GUGESTI 3 - 1 FC PANCIU Info
Sim, 05 Mai
17:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 0 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 06 Mai
11:00
CSC DUMBRAVENI 1 - 3 SPORTUL CIORASTI Info
 
Etapa10
Sim, 12 Mai
18:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 5 - 1 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 12 Mai
18:00
SPORTUL CIORASTI 4 - 2 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Dum, 13 Mai
11:00
VOINTA CIRLIGELE 3 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
Sim, 12 Mai
18:00
FC PANCIU 2 - 4 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa11
Sim, 19 Mai
18:00
FC PANCIU 2 - 2 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Dum, 20 Mai
11:00
TRACTORUL NANESTI 1 - 1 VOINTA CIRLIGELE Info
Dum, 20 Mai
11:00
VICTORIA GUGESTI 0 - 4 SPORTUL CIORASTI Info
Sim, 19 Mai
16:30
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 2 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa12
Sim, 26 Mai
18:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 2 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
Sim, 26 Mai
18:00
CSC DUMBRAVENI 1 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
Sim, 26 Mai
18:00
SPORTUL CIORASTI 7 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Dum, 27 Mai
11:00
VOINTA CIRLIGELE 3 - 1 FC PANCIU Info
 
Etapa13
Dum, 03 Iun
11:00
VOINTA CIRLIGELE 4 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI Info
Sim, 02 Iun
18:00
FC PANCIU 0 - 3 SPORTUL CIORASTI Info
Dum, 03 Iun
11:00
TRACTORUL NANESTI 6 - 2 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 02 Iun
18:00
VICTORIA GUGESTI 2 - 3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI Info
 
Etapa14
Mar, 05 Iun
18:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
Mie, 06 Iun
18:00
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Dum, 10 Iun
10:00
CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU Info
Mar, 05 Iun
18:00
SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE Info
 
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici este 1 utilizator conectat : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 1 Vizitator
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute