Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Dum, 22 Apr 11:00 VICTORIA GUGESTI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 22 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 21 Apr 17:00 FC PANCIU 3 - 1 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Apr 17:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 5 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Sim, 28 Apr 17:00 NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SPORTUL CIORASTI
Dum, 29 Apr 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 28 Apr 17:00 FC PANCIU  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 29 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
ETAPE

Superliga Altdorf Tehnik - Meciurile pentru Etapa 13
Sim, 25 Mar
16:00
UNIREA TIFESTI 3 - 0 ASS VICTORIA PUFESTI Info
Dum, 26 Mar
11:00
TRACTORUL NANESTI 6 - 1 VOINTA CIRLIGELE Info
Sim, 25 Mar
16:00
ACS ODOBESTI 0 - 9 VICTORIA GUGESTI Info
Sim, 25 Mar
16:00
FCM ADJUD 4 - 1 DINAMO TATARANU Info
Sim, 25 Mar
15:00
CSM FOCSANI 2007 11 - 0 VOINTA SL.CIORASTI Info
Sim, 25 Mar
15:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 1 - 1 CSC DUMBRAVENI Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CSM FOCSANI 2007 22 21 1 0 151 - 11 31 64
2 VICTORIA GUGESTI 22 14 5 3 63 - 34 14 47
3 NATIONAL 2012 GOLESTI 22 14 5 3 54 - 27 14 47
4 CSC DUMBRAVENI 22 13 3 6 62 - 30 9 42
5 VOINTA CIRLIGELE 22 10 3 9 59 - 50 0 33
6 TRACTORUL NANESTI 22 9 6 7 55 - 55 0 33
7 UNIREA TIFESTI 22 7 8 7 47 - 54 -4 29
8 FCM ADJUD 22 7 5 10 43 - 71 -7 26
9 DINAMO TATARANU 22 6 1 15 35 - 98 -14 19
10 ACS ODOBESTI 21 4 3 14 39 - 66 -18 15
11 VOINTA SL.CIORASTI 22 5 0 17 33 - 76 -18 15
12 ASS VICTORIA PUFESTI 21 1 0 20 7 - 76 -27 3
Meciul ACS ODOBESTI - VICTORIA GUGESTI (Etapa13):
Meciul VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI (Etapa4): Hotarirea Comisiei de Disciplina
Observatii.

Jucatorii suspendati in etapa urmatoare ()
Facaoara Ionut Catalin; Barbu Alexandru Ionut;

Golgeterii Seriei - Detalii Complete
Popa Remus Victor-25 Pasare Cosmin Constantin-24 Chirita Cezar Costel-21 Lupu Stefan-21 Popa Gheorghe-17 Predoiu Gabriel Madalin-16 Ciobotaru Catalin-14 Sava Sergiu-11 Stoian Mihai Gabriel-11 Adam Ciprian-10 Apostol Lucian-10 Neagu Cristian-10 Istrate Ionut Adrian-9 Lazar Fanel-9 Manu Ionut-9 Negoita Victor Dan-9 Craciun Razvan-8 Postolache Nicusor Georgian-8 Tabacaru Iulian-8 Tudose Nicusor Ionut-8 Lepadatu Radu-7 Corcoz George-6 Costin Catalin-6 Moharta Marian-6 Nistor Florin-6 Tirca Liviu-6 Apostol Adrian-5 Cercel Constantin-5 Girmalau Petrut Madalin-5 Grigorica Bogdan-5 Mihai Claudiu George-5 Negoescu Iulian Alexandru-5 Potorac Alin-5 Stanciu Florin-5

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 21
VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 37
PROSPORT 2 FOCSANI 27
CSM FOCSANI 2007 26
CSM FOCSANI 25
ACS ODOBESTI 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
NATIONAL 2012 GOLESTI 5
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 42
PROSPORT 2 FOCSANI 33
JUNIOR GUGESTI 25
CSM FOCSANI 24
CSM FOCSANI 2007 24
INIZIO FOCSANI 22
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 18
AS FC UNIREA FOCSANI 12
ACS ODOBESTI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 7
UNIREA TIFESTI 4
SAGEATA BILIESTI 3
ACS HOMOCEA 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 14
VICTORIA GUGESTI 13
FC PANCIU 9
CSC DUMBRAVENI 8
VOINTA CIRLIGELE 4
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute