Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

ETAPE

Juniori E - Meciurile pentru Etapa 8
Sim, 11 Noi
09:00
8 - 0 AS FC UNIREA FOCSANI Info
Sim, 11 Noi
10:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 0 - 18 CSM FOCSANI 2007 Info
Sim, 11 Noi
11:00
CSM FOCSANI 1 - 3 Info
Dum, 12 Noi
09:00
ACS ODOBESTI 1 - 2 PROSPORT 2 FOCSANI Info
Dum, 12 Noi
10:00
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 1 - 2 CS PROSPORT Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS PROSPORT 18 15 1 2 101 - 31 19 46
2 PROSPORT 2 FOCSANI 18 12 2 4 92 - 22 11 38
3 18 10 2 6 58 - 74 5 32
4 CSM FOCSANI 18 9 2 7 66 - 37 2 29
5 18 9 2 7 67 - 59 2 29
6 CSM FOCSANI 2007 18 8 3 7 61 - 69 0 27
7 FAN CLUB STEAUA MARASESTI 18 7 2 9 84 - 64 -4 23
8 ACS ODOBESTI 18 5 2 11 48 - 57 -10 17
9 AS FC UNIREA FOCSANI 18 5 2 11 41 - 100 -10 17
10 NATIONAL 2012 GOLESTI 18 0 2 16 26 - 131 -25 2

Jucatorii suspendati in etapa urmatoare ()
Nu sunt jucatori suspendati.

Golgeterii Seriei - Detalii Complete
Stanila Mario Valentin George-43 Damaschin Robert Leonardo-26 Pencu Mihaita Valentin-26 Bajanaru Mihai Marius-16 Ailinca Alexandru Gabriel-14 Zainea Andrei Leonardo-11 Bouros Bogdan Andrei-10 Isofache Andrei David-10 Stoica Romeo Valentin-10 Teodorescu Mirel Catalin-10 Lambru Vlad Cristian-9 Oancea Adelin-9 Paraschiv Codrin Matei-9 Popa Matteo Alexandru-9 Anghelache Eric Stefan-8 Bumbu George-8 Munteanu Romario Daniele-8 Petrila George Adrian-8 Voicu Daniel Mihai-8 Mihalache Petru Rafaele-7 Gugeanu Iosif Georgian-6 Mocanu Alexandru Andrei-6 Croitoru Marian Cristian-5 Ghimpu Mateo-5 Laluciu Miruna Stefania-5 Lascar Andrei-5 Manea Radu Matei-5 Mihu Radu Federico-5 Roman Mateo-5 Serbanica Mihai Darius-5

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute