Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CARLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Juniori A1 - Juniori A 1
 
Etapa1
Sim, 30 Sep
10:00
UNIREA TIFESTI 2 - 10 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 30 Sep
10:00
VOINTA SL.CIORASTI 0 - 1 VOINTA CARLIGELE Info
Sim, 30 Sep
10:00
SPORTUL CIORASTI 6 - 4 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa2
Sim, 07 Oct
10:00
VOINTA CARLIGELE 6 - 3 SPORTUL CIORASTI Info
Mar, 10 Oct
16:00
CSC DUMBRAVENI 3 - 0 VOINTA SL.CIORASTI Info
Sim, 07 Oct
10:00
VICTORIA GUGESTI 6 - 1 UNIREA TIFESTI Info
 
Etapa3
Sim, 14 Oct
10:00
VOINTA SL.CIORASTI 3 - 5 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 15 Oct
13:00
SPORTUL CIORASTI 0 - 6 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 14 Oct
10:00
TRACTORUL NANESTI 4 - 1 VOINTA CARLIGELE Info
 
Etapa4
Sim, 21 Oct
10:00
CSC DUMBRAVENI 9 - 0 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 21 Oct
10:00
VICTORIA GUGESTI 7 - 1 SPORTUL CIORASTI Info
Dum, 22 Oct
13:00
UNIREA TIFESTI 3 - 4 VOINTA SL.CIORASTI Info
 
Etapa5
Sim, 28 Oct
11:00
SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI Info
Sim, 28 Oct
10:00
TRACTORUL NANESTI 3 - 2 VICTORIA GUGESTI Info
Sim, 28 Oct
10:00
VOINTA CARLIGELE 3 - 9 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa6
Sim, 04 Noi
10:00
VICTORIA GUGESTI 7 - 5 VOINTA CARLIGELE Info
Sim, 04 Noi
10:00
UNIREA TIFESTI 2 - 4 TRACTORUL NANESTI Info
Dum, 05 Noi
14:30
VOINTA SL.CIORASTI 3 - 1 SPORTUL CIORASTI Info
 
Etapa7
Sim, 11 Noi
10:00
TRACTORUL NANESTI 5 - 3 VOINTA SL.CIORASTI Info
Sim, 11 Noi
10:00
VOINTA CARLIGELE 5 - 2 UNIREA TIFESTI Info
Dum, 12 Noi
13:30
CSC DUMBRAVENI 4 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa8
  CSC DUMBRAVENI  -  UNIREA TIFESTI Info
  VOINTA CARLIGELE  -  VOINTA SL.CIORASTI Info
  TRACTORUL NANESTI  -  SPORTUL CIORASTI Info
 
Etapa9
  SPORTUL CIORASTI  -  VOINTA CARLIGELE Info
  VOINTA SL.CIORASTI  -  CSC DUMBRAVENI Info
  UNIREA TIFESTI  -  VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa10
  VICTORIA GUGESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI Info
  CSC DUMBRAVENI  -  SPORTUL CIORASTI Info
  VOINTA CARLIGELE  -  TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa11
  TRACTORUL NANESTI  -  CSC DUMBRAVENI Info
  SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA GUGESTI Info
  VOINTA SL.CIORASTI  -  UNIREA TIFESTI Info
 
Etapa12
  UNIREA TIFESTI  -  SPORTUL CIORASTI Info
  VICTORIA GUGESTI  -  TRACTORUL NANESTI Info
  CSC DUMBRAVENI  -  VOINTA CARLIGELE Info
 
Etapa13
  VOINTA CARLIGELE  -  VICTORIA GUGESTI Info
  TRACTORUL NANESTI  -  UNIREA TIFESTI Info
  SPORTUL CIORASTI  -  VOINTA SL.CIORASTI Info
 
Etapa14
  VOINTA SL.CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI Info
  UNIREA TIFESTI  -  VOINTA CARLIGELE Info
  VICTORIA GUGESTI  -  CSC DUMBRAVENI Info
 
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CARLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

PROSPORT 2 FOCSANI 18
CS PROSPORT 16
CSM FOCSANI 2007 14
CSM FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
JUNIOR 2016 FOCSANI 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 27
PROSPORT 2 FOCSANI 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 13
INIZIO FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 12
CSM FOCSANI 2007 12
AS FC UNIREA FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CARLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 6 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 6 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute