Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Juniori A1 - Juniori A1
 
Etapa1
Sim, 29 Sep
10:00
FC PANCIU 0 - 3 Orizontul Tifesti Info
Sim, 29 Sep
14:00
CSC DUMBRAVENI 0 - 5 PODGORIA COTESTI Info
Sim, 29 Sep
10:00
TRACTORUL NANESTI 0 - 3 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa2
Sim, 06 Oct
10:00
Orizontul Tifesti 0 - 3 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 07 Oct
10:00
PODGORIA COTESTI 7 - 2 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 06 Oct
10:00
FC PANCIU 6 - 0 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa3
Sim, 13 Oct
10:00
CSC DUMBRAVENI 5 - 4 Orizontul Tifesti Info
Dum, 14 Oct
10:00
TRACTORUL NANESTI 3 - 12 FC PANCIU Info
Sim, 13 Oct
10:00
VICTORIA GUGESTI 2 - 1 PODGORIA COTESTI Info
 
Etapa4
Sim, 20 Oct
16:00
Orizontul Tifesti 3 - 0 PODGORIA COTESTI Info
Sim, 20 Oct
10:00
FC PANCIU 1 - 2 VICTORIA GUGESTI Info
Sim, 20 Oct
10:00
CSC DUMBRAVENI 11 - 0 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa5
Sim, 27 Oct
10:00
TRACTORUL NANESTI 0 - 20 Orizontul Tifesti Info
Sim, 27 Oct
10:00
VICTORIA GUGESTI 3 - 0 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 27 Oct
11:00
PODGORIA COTESTI 2 - 3 FC PANCIU Info
 
Etapa6
Dum, 14 Apr
09:00
Orizontul Tifesti 1 - 4 FC PANCIU Info
Sim, 13 Apr
10:00
PODGORIA COTESTI 4 - 0 CSC DUMBRAVENI Info
Dum, 14 Apr
13:30
VICTORIA GUGESTI 14 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
 
Etapa7
Sim, 20 Apr
10:00
VICTORIA GUGESTI 7 - 2 Orizontul Tifesti Info
Sim, 20 Apr
11:00
TRACTORUL NANESTI 0 - 3 PODGORIA COTESTI Info
Vin, 19 Apr
17:00
CSC DUMBRAVENI 1 - 3 FC PANCIU Info
 
Etapa8
Sim, 04 Mai
12:00
Orizontul Tifesti 3 - 4 CSC DUMBRAVENI Info
Sim, 04 Mai
10:00
FC PANCIU 3 - 0 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 04 Mai
11:00
PODGORIA COTESTI 2 - 2 VICTORIA GUGESTI Info
 
Etapa9
Sim, 11 Mai
12:30
PODGORIA COTESTI 6 - 0 Orizontul Tifesti Info
Sim, 11 Mai
10:00
VICTORIA GUGESTI 3 - 4 FC PANCIU Info
Sim, 11 Mai
11:00
TRACTORUL NANESTI 1 - 3 CSC DUMBRAVENI Info
 
Etapa10
Dum, 19 Mai
09:30
Orizontul Tifesti 4 - 1 TRACTORUL NANESTI Info
Sim, 18 Mai
10:00
CSC DUMBRAVENI 3 - 5 VICTORIA GUGESTI Info
Joi, 16 Mai
17:00
FC PANCIU 5 - 1 PODGORIA COTESTI Info
 
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute