Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 17 Noi 15:00 FCM ADJUD 1 - 1 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 18 Noi 11:00 ACS HOMOCEA 0 - 3 CS JARISTEA
Sim, 17 Noi 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 1 FC PANCIU

Grupa B

Dum, 18 Noi 11:00 SPORTUL CIORASTI 5 - 2 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 18 Noi 11:00 DINAMO TATARANU 1 - 3 VICTORIA BORDEASCA
  Sta  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 18 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 0 - 2 VICTORIA GUGESTI
Sim, 17 Noi 15:00 VOINTA RASTOACA 4 - 3 SAGEATA BILIESTI
  Sta  -  CSC DUMBRAVENI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 18 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 17 Noi 15:00 FC PANCIU  -  ACS HOMOCEA
Sim, 17 Noi 15:00 CS JARISTEA  -  FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 18 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  DINAMO TATARANU
Sim, 17 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA  -  SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 17 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI  -  VOINTA RASTOACA
Dum, 18 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  UNIREA TIFESTI
ETAPE

Superliga Altdorf Tehnik - Meciurile pentru Etapa 16
Sim, 29 Apr
17:00
0 - 3 CSM FOCSANI 2007 Info
Sim, 29 Apr
17:00
NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 2 FCM ADJUD Info
Sim, 29 Apr
17:00
CSC DUMBRAVENI 3 - 0 ACS ODOBESTI Info
Sim, 29 Apr
17:00
VOINTA SL.CIORASTI 1 - 3 TRACTORUL NANESTI Info
Dum, 30 Apr
11:00
DINAMO TATARANU 0 - 5 UNIREA TIFESTI Info
Dum, 30 Apr
11:00
VICTORIA GUGESTI 4 - 2 VOINTA CIRLIGELE Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CSM FOCSANI 2007 22 21 1 0 151 - 11 31 64
2 VICTORIA GUGESTI 22 14 5 3 63 - 34 14 47
3 NATIONAL 2012 GOLESTI 22 14 5 3 54 - 27 14 47
4 CSC DUMBRAVENI 22 13 3 6 62 - 30 9 42
5 VOINTA CIRLIGELE 22 10 3 9 59 - 50 0 33
6 TRACTORUL NANESTI 22 9 6 7 55 - 55 0 33
7 UNIREA TIFESTI 22 7 8 7 47 - 54 -4 29
8 FCM ADJUD 22 7 5 10 43 - 71 -7 26
9 DINAMO TATARANU 22 6 1 15 35 - 98 -14 19
10 ACS ODOBESTI 21 4 3 14 39 - 66 -18 15
11 VOINTA SL.CIORASTI 22 5 0 17 33 - 76 -18 15
12 21 1 0 20 7 - 76 -27 3
Meciul ACS ODOBESTI - VICTORIA GUGESTI (Etapa13):
Meciul VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI (Etapa4): Hotarirea Comisiei de Disciplina
Observatii.

Jucatorii suspendati in etapa urmatoare ()
Facaoara Ionut Catalin; Barbu Alexandru Ionut;

Golgeterii Seriei - Detalii Complete
Popa Remus Victor-25 Pasare Cosmin Constantin-24 Chirita Cezar Costel-21 Lupu Stefan-21 Popa Gheorghe-17 Predoiu Gabriel Madalin-16 Ciobotaru Catalin-14 Sava Sergiu-11 Stoian Mihai Gabriel-11 Adam Ciprian-10 Apostol Lucian-10 Neagu Cristian-10 Istrate Ionut Adrian-9 Lazar Fanel-9 Manu Ionut-9 Negoita Victor Dan-9 Craciun Razvan-8 Postolache Nicusor Georgian-8 Tabacaru Iulian-8 Tudose Nicusor Ionut-8 Lepadatu Radu-7 Corcoz George-6 Costin Catalin-6 Moharta Marian-6 Nistor Florin-6 Tirca Liviu-6 Apostol Adrian-5 Cercel Constantin-5 Girmalau Petrut Madalin-5 Grigorica Bogdan-5 Mihai Claudiu George-5 Negoescu Iulian Alexandru-5 Potorac Alin-5 Stanciu Florin-5

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 6
FCM ADJUD 6
CS JARISTEA 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FCM ADJUD 14
FC PANCIU 13
CS JARISTEA 10
TROTUSUL RUGINESTI 8
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

VOINTA CIRLIGELE 15
SPORTUL CIORASTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
UNIREA TIFESTI 12
VOINTA RASTOACA 9
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 19 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 19 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute