Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Superliga Altdorf Tehnik

Dum, 19 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI 0 - 1 AS SURAIA
Sim, 18 Oct 16:00 FCM ADJUD 2 - 3 SELENA JARISTEA
Sim, 18 Oct 16:00 VICTORIA GUGESTI 0 - 2 EUROMANIA DUMBRAVENI
Sim, 18 Oct 16:00 VOINTA ODOBESTI 8 - 1 AS CIMPINEANCA
Sim, 18 Oct 16:00 VOINTA CARLIGELE 2 - 4 FC PANCIU

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Superliga Altdorf Tehnik

Sim, 25 Oct 16:00 FC PANCIU  -  UNIREA TIFESTI
Sim, 25 Oct 16:00 AS CIMPINEANCA  -  VOINTA CARLIGELE
Mie, 29 Oct 15:30 EUROMANIA DUMBRAVENI  -  VOINTA ODOBESTI
Sim, 25 Oct 16:00 SELENA JARISTEA  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Oct 16:00 AS SURAIA  -  FCM ADJUD
ETAPE

Superliga Altdorf Tehnik - Meciurile pentru Etapa 6
Dum, 19 Oct
11:00
UNIREA TIFESTI 0 - 1 AS SURAIA Info
Sim, 18 Oct
16:00
FCM ADJUD 2 - 3 SELENA JARISTEA Info
Sim, 18 Oct
16:00
VICTORIA GUGESTI 0 - 2 EUROMANIA DUMBRAVENI Info
Sim, 18 Oct
16:00
VOINTA ODOBESTI 8 - 1 AS CIMPINEANCA Info
Sim, 18 Oct
16:00
VOINTA CARLIGELE 2 - 4 FC PANCIU Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 FC PANCIU 6 5 0 1 22 - 6 6 15
2 VOINTA ODOBESTI 6 5 0 1 27 - 13 3 15
3 EUROMANIA DUMBRAVENI 5 4 1 0 14 - 3 7 13
4 AS SURAIA 6 4 1 1 17 - 8 7 13
5 SELENA JARISTEA 6 3 1 2 12 - 14 4 10
6 VOINTA CARLIGELE 6 2 1 3 20 - 21 -5 7
7 FCM ADJUD 6 2 0 4 16 - 15 -3 6
8 VICTORIA GUGESTI 6 1 1 4 12 - 21 -8 4
9 UNIREA TIFESTI 6 0 1 5 7 - 22 -8 1
10 AS CIMPINEANCA 5 0 0 5 5 - 29 -6 0

Jucatorii suspendati in etapa urmatoare (Etapa7)
Zagan Ionut; Nistor Florin; Ciolpan Stefan; Dutu Razvan;

Golgeterii Seriei - Detalii Complete
Chirita Cezar Costel-9 Radu Teodor Ionut-6 Adam Ciprian-5 Covaci Marian-5 Manu Ionut-5

Clasamente

Juniori A1

EUROMANIA DUMBRAVENI 9
VOINTA ODOBESTI 7
VICTORIA GUGESTI 6
VOINTA CARLIGELE 1
AS CIMPINEANCA 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 9
CFT JUVENTUS FOCSANI GOLESTI 9
AS SURAIA 6
JUNIOR GUGESTI 4
FC PANCIU 4
VIITORUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 15
VIITORUL FOCSANI 12
CSM 2 FOCSANI 10
VOINTA ODOBESTI 7
JUNIOR GUGESTI 6
SPORTING FOCSANI 3
ASS VULTURU 3
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CSM FOCSANI 12
CS PROSPORT 12
PROSPORT 2 FOCSANI 9
PROGRESUL FOCSANI 9
PROSPORT 3 FOCSANI 6
CSM 2 FOCSANI 4
VOINTA ODOBESTI 1
GALACTIC FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B 1

FCM ADJUD 12
AS FC UNIREA FOCSANI 6
UNIREA TIFESTI 6
PODGORIA COTESTI 0
SELENA JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Liga Grafit Decor

TRACTORUL NANESTI 9
DINAMO TATARANU 9
SOIMII INTERNATIONAL MIRCESTI 9
VICTORIA VINATORI 9
FLACARA URECHESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 9
ASS VICTORIA PUFESTI 4
AS UNIREA MILCOVU 4
VIITORUL VIRTESCOIU 3
VOINTA RASTOACA 3
FC VIITORUL BILIESTI 1
PODGORIA COTESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Superliga Altdorf Tehnik

FC PANCIU 15
VOINTA ODOBESTI 15
EUROMANIA DUMBRAVENI 13
AS SURAIA 13
SELENA JARISTEA 10
VOINTA CARLIGELE 7
FCM ADJUD 6
VICTORIA GUGESTI 4
UNIREA TIFESTI 1
AS CIMPINEANCA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 92 la data de 04/11/2013 12:42 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute