Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 16 Apr 17:00 EUROMANIA DUMBRAVENI 5 - 1 VICTORIA GUGESTI
Dum, 17 Apr 11:00 VOINTA RASTOACA 3 - 1 VOINTA CARLIGELE

Grupa B

Dum, 17 Apr 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 2 SOIMII INTERNATIONAL MIRCESTI
Sim, 16 Apr 17:00 ACS ODOBESTI 6 - 2 ASS VICTORIA PUFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

ETAPE

Superliga Altdorf Tehnik - Meciurile pentru Etapa 6
Sim, 16 Apr
17:00
EUROMANIA DUMBRAVENI 5 - 1 VICTORIA GUGESTI Info
Dum, 17 Apr
11:00
VOINTA RASTOACA 3 - 1 VOINTA CARLIGELE Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 EUROMANIA DUMBRAVENI 6 5 1 0 22 - 5 7 16
2 VOINTA RASTOACA 6 3 1 2 14 - 12 1 10
3 VOINTA CARLIGELE 6 2 0 4 7 - 17 -3 6
4 VICTORIA GUGESTI 6 1 0 5 7 - 16 -6 3

Jucatorii suspendati in etapa urmatoare ()
Nu sunt jucatori suspendati.

Golgeterii Seriei - Detalii Complete
Chirita Constantin-6 Adam Ciprian-5

Clasamente

Juniori A1

EUROMANIA DUMBRAVENI 24
AS FC UNIREA FOCSANI 21
VICTORIA GUGESTI 9
VOINTA RASTOACA 9
VOINTA CARLIGELE 9
CFT JUVENTUS FOCSANI GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 12
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
ASS VICTORIA PUFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 15
ACS ODOBESTI 10
SPORTING FOCSANI 2
FC PANCIU 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
PROSPORT 2 FOCSANI 18
CSM FOCSANI 15
ACS ODOBESTI 15
JUNIOR GUGESTI 15
PROSPORT 3 FOCSANI 12
CSM 2 FOCSANI 9
NATIONAL GOLESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori B 1

LPS FOCSANI 14
UNIREA TIFESTI 10
FLACARA URECHESTI 8
SOIMII INTERNATIONAL MIRCESTI 1
Clasament Detaliat

Memorialul Gh.Ola

CSM FOCSANI 12
CS PROSPORT 7
CSM 2 FOCSANI 5
PROSPORT 2 FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gh.Ene

CS PROSPORT 15
PROSPORT 2 FOCSANI 12
CSM FOCSANI 9
Orizontul Tifesti 4
FC PANCIU 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Liga Grafit Decor

TRACTORUL NANESTI 14
VOINTA SL.CIORASTI 12
PODGORIA COTESTI 4
DINAMO TATARANU 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

EUROMANIA DUMBRAVENI 16
VOINTA RASTOACA 10
VOINTA CARLIGELE 6
VICTORIA GUGESTI 3
Clasament Detaliat

Grupa B

SOIMII INTERNATIONAL MIRCESTI 14
ACS ODOBESTI 10
UNIREA TIFESTI 7
ASS VICTORIA PUFESTI 3
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 4 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 4 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 92 la data de 04/11/2013 12:42 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute