Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 23 Sep 11:00 CS JARISTEA  -  TROTUSUL RUGINESTI
Sim, 22 Sep 17:00 FC PANCIU  -  FCM ADJUD
Sim, 22 Sep 17:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 22 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 23 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  SPORTUL CIORASTI
  Sta  -  DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 23 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 22 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI  -  UNIREA TIFESTI
  Sta  -  VOINTA RASTOACA
In atentia antrenorilor cu licenta A si B Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 9/1/2014 la 11:38 de catre danchiriac

Toti antrenorii cu licenta UEFA A si B din judetul Vrancea vor participa pe 20 ianuarie la Consfatuirea anuala ce va avea loc la Galati. Relatii suplimentare se pot obtine de la presedintele Comisiei Tehnice, Nicolae Petrea, telefon 0740240978. In atasament aveti toate datele legate de cursul de la Galati
Descarca:

Inapoi la sectiunea Stiri
 

Clasamente

Juniori A1

Juniori C

LPS FOCSANI 6
INIZIO JUNIOR FOCSANI 3
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
CS ENERGIA VULTURU 2012 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
GALACTIC FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PROGRESUL FOCSANI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
AS FC UNIREA FOCSANI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
INIZIO FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
LPS FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS HOMOCEA 0
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0
CS JARISTEA 0
FC PANCIU 0
FCM ADJUD 0
TROTUSUL RUGINESTI 0
Clasament Detaliat

Grupa B

DINAMO TATARANU 0
SPORTUL CIORASTI 0
Sta 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA BORDEASCA 0
VOINTA CIRLIGELE 0
Clasament Detaliat

Grupa C

CSC DUMBRAVENI 0
SAGEATA BILIESTI 0
Sta 0
UNIREA TIFESTI 0
VICTORIA GUGESTI 0
VOINTA RASTOACA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute