Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 26 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 2 VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Mai 18:00 SPORTUL CIORASTI 0 - 5 FC PANCIU
Sim, 25 Mai 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 1 - 0 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 25 Mai 18:00 FCM ADJUD 0 - 3 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  FCM ADJUD  -  TRACTORUL NANESTI
  UNIREA TIFESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  SPORTUL CIORASTI
  FC PANCIU  -  VICTORIA GUGESTI
DELEGARI JUNIORI A1 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 25/3/2013 la 11:57 de catre danchiriac

DELEGARI   JUNIORI A1 23 – 24 MARTIE 2013 :

PLAY-OFF :

            SAMBATA  23 MARTIE:

Ora 10:00 : Euromania Dumbraveni  -  Energia Vuturu (se joaca la Vuturu) 6-1

Arbitrii : Voicu Cristian  -  Bouros Florin – Gheorghe Marius

            DUMINICA 23 MARTIE :

Ora 10:00: Fan Club Steaua Marasesti  - Dinamo Tataranu

Arbitrii : Sontu Alin – Martinescu Alexandru – Ionescu Tudorel

Ora 10:00: Vointa Sl. Ciorasti – As  Cimpineanca

Arbitrii: Voicu Cristian – Birzan Sorin – David

Ora 10:00: Foresta Gugesti – Vointa Odobesti

Arbitrii: Iacob Iulian – Sava – Toader Mihai

PLAY- OUT:

            DUMINICA 24 MARTIE:

Ora 10:00: Unirea Milcovul Golesti – Selena Jaristea

Arbitrii: Suvac Marius – Spiru – Dumitru George

Ora 12:00: Victoria Gugesti – Vointa Carligele

Arbirii: Iacob Iulian – Sava – Toader Mihai

Ora 10:00: Flacara Urechesti – Doctor Gsm Suraia

Arbitrii: Gheorghe Marius – Darie – Chirita

Ora 10:00: Podgoria Cotesti – Unirea Tifesti - 3.04.2013 -ORELE15.00

Arbitrii: Tudosa Florin – Bicu Dragos – Toader George

CUPA HAGI:

            VINERI – 22 MARTIE –

Ora 16:00: Csm Focsani – Prosport Focsani

Arbitrii: Grigore Ionut – Chelmus Sorin

Inapoi la sectiunea Informari Si Comunicate
 

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 31
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 23
UNIREA TIFESTI 22
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 10
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute