Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Comisia de omologare a rezultatelor la seniori si juniori sezonul 2011/2012 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/1/2014 la 11:10 de catre danchiriac

In urma desfasurarii partidelor din sezonul 2011/2012 ierarhiile finale in liga a patra si liga a cincea au fost urmatoarele:

Sperliga Vrancei

1. National Golesti

2. Viitorul Homocea

3. Avintul Jaristea

4. Soimii Mircesti

5. Energia Vulturu

6. Dinamo Tataranu

7. AS Cimpineanca

8. Vointa Slobozia Ciorasti

9. FC Marasesti

10. Unirea Tifesti

11. Vointa Odobesti

12. FCM Adjud

13. Victoria Gugesti

14. Flacara Urechesti

15. Unirea Milcovul

16. Soimii Naruja

Cistigatoarea Sperligii: National Golesti

Cistigatoarea play-out: FC Marasesti

Au retrogradat: Flacara Urechesti, Unirea Milcovul, Soimii Naruja

Liga a cincea

1. Vointa Cirligele

2. Doctor GSM Suraia

3. Podgoria Cotesti

4. Foresta Gugesti

5. ASS Victoria Pufesti

6. AS FC Unirea Focsani

7. Foresta Vidra

8. Victoria Gologanu

9. Energia 2 Vulturu

10. Vointa Rastoaca

11. Trotusul Ruginesti

12. Tractorul Nanesti

Nota: Departajarea primelor trei clasate, toate cu 13 puncte, s-a facut pe baza rezultatelor directe: Cirligele 7p (+1), Suraia 7p (-1), Cotesti 3p

Au promovat: Vointa Cirligele, Doctor GSM Suraia, Podgoria Cotesti

Cistigatoarea play-out: Foresta Vidra

Juniori A1:

1.Energia Vulturu

2.LPS Focsani

3.Soimii Mircesti

4.Unirea Milcovul Golesti

5. AS Cimpineanca

Cistigatoarea campionatului: Energia Vulturu

Juniori C:

1. CSM Focsani

2. FCM Adjud

3.FC Unirea Focsani

4. FC Panciu

5. Vointa Odobesti

6. Steaua Marasesti

Cistigatoarea campionatului: CSM Focsani

Juniori D:

1. CSM Focsani

2. CSM Focsani 2

3. FC Panciu

4. Victoria Gugesti

5. Viitorul Sihlea

6. FC Unirea Focsani

Cistigatoarea campionatului: CSM Focsani

Juniori E:

1. CSM Focsani

2. FC Panciu

3. Stiinta Focsani

4. Juventus Focsani

Cistigatoarea campionatului: CSM Focsani

Memorialul Gheorghe Ene

1. CSM Focsani

2. Juventus Focsani

3. Young Stars Panciu

Cistigatoarea campionatului: CSM Focsani

Memorialul Gheorghe Ola

1. CSM Focsani

2. Juventus Focsani

3. Young Stars Panciu

Cistigatoarea campionatului: CSM Focsani

Inapoi la sectiunea Organigrama
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 2 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 2 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute