Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

BRASOVEANU CLAUDIU
Nume si Prenume BRASOVEANU CLAUDIU
Functia Observator
Nr. Tel. 0723033660
Numar de meciuri 15
Ultimul meci PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU  
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui BRASOVEANU CLAUDIU
 
Brasoveanu Stefan
Nume si Prenume Brasoveanu Stefan
Functia Observator
Nr. Tel. 0762525114
Numar de meciuri 20
Ultimul meci UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI  
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Brasoveanu Stefan
 
Dan Dumitru
Nume si Prenume Dan Dumitru
Functia Observator
Nr. Tel. 0722614626
Numar de meciuri 0
Ultimul meci -  
(, , )
Toate meciurile lui Dan Dumitru
 
Danciu Florin
Nume si Prenume Danciu Florin
Functia Observator
Nr. Tel. 0767281888
Numar de meciuri 31
Ultimul meci ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI  
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Danciu Florin
 
Dumitriu Danut
Nume si Prenume Dumitriu Danut
Functia Observator
Nr. Tel. 0751486107
Numar de meciuri 0
Ultimul meci -  
(, , )
Toate meciurile lui Dumitriu Danut
 
Ilas Elvis
Nume si Prenume Ilas Elvis
Functia Observator
Nr. Tel. 0723969404
Numar de meciuri 23
Ultimul meci DINAMO TATARANU - AS UNIREA MILCOVU  
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Ilas Elvis
 
Iorga Daniellete
Nume si Prenume Iorga Daniellete
Functia Observator
Nr. Tel. 0733635688
Numar de meciuri 16
Ultimul meci PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU  
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Iorga Daniellete
 
Martinescu Adrian
Nume si Prenume Martinescu Adrian
Functia Observator
Nr. Tel. 0784191191
Numar de meciuri 26
Ultimul meci FCM ADJUD - PODGORIA COTESTI  
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Martinescu Adrian
 
Mihai Gica
Nume si Prenume Mihai Gica
Functia Observator
Nr. Tel. 0722649687
Numar de meciuri 24
Ultimul meci AS UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU  
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Mihai Gica
 
Oltianu Jan
Nume si Prenume Oltianu Jan
Functia Observator
Nr. Tel. 0760265627
Numar de meciuri 26
Ultimul meci PODGORIA COTESTI - FCM ADJUD  
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Oltianu Jan
 
Paraschiv Ionut
Nume si Prenume Paraschiv Ionut
Functia Observator
Nr. Tel. 0767260168
Numar de meciuri 17
Ultimul meci VOINTA CIRLIGELE - NATIONAL 2012 GOLESTI  
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Toate meciurile lui Paraschiv Ionut
 
Petrache Gurguiatu
Nume si Prenume Petrache Gurguiatu
Functia Observator
Nr. Tel. 0727123075
Numar de meciuri 2
Ultimul meci FLACARA URECHESTI - SAGEATA BILIESTI  
(Etapa1, Liga a cincea, )
Toate meciurile lui Petrache Gurguiatu
 
Petrea Nicolae
Nume si Prenume Petrea Nicolae
Functia Observator
Nr. Tel. 0764484515
Numar de meciuri 44
Ultimul meci DINAMO TATARANU - FCM ADJUD  
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Petrea Nicolae
 
Rusu Constantin
Nume si Prenume Rusu Constantin
Functia Observator
Nr. Tel. 0721334533
Numar de meciuri 6
Ultimul meci GLORIA RACOASA - AS SURAIA  
(Etapa9, Liga a cincea, )
Toate meciurile lui Rusu Constantin
 
Rusu Cristian
Nume si Prenume Rusu Cristian
Functia Observator
Nr. Tel. 0744647193
Numar de meciuri 31
Ultimul meci NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI  
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Toate meciurile lui Rusu Cristian
 
Rusu Ovidiu
Nume si Prenume Rusu Ovidiu
Functia Observator
Nr. Tel. 0727368015
Numar de meciuri 42
Ultimul meci ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI  
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Toate meciurile lui Rusu Ovidiu
 
Tudosa Florin
Nume si Prenume Tudosa Florin
Functia Observator
Nr. Tel. 0767948361
Numar de meciuri 55
Ultimul meci AS UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI  
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Toate meciurile lui Tudosa Florin
 
Zait Gheorghe
Nume si Prenume Zait Gheorghe
Functia Observator
Nr. Tel. 0731835876
Numar de meciuri 0
Ultimul meci -  
(, , )
Toate meciurile lui Zait Gheorghe
 

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute