Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 11 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 2 - 4 FC PANCIU
Dum, 11 Noi 11:00 CS JARISTEA 0 - 4 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 10 Noi 15:00 FCM ADJUD 4 - 0 ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 10 Noi 15:00 VOINTA CIRLIGELE 6 - 0 TRACTORUL NANESTI
  VICTORIA BORDEASCA  -  Sta
Sim, 10 Noi 15:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 0 DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 11 Noi 12:30 VICTORIA GUGESTI 3 - 0 CSC DUMBRAVENI
  SAGEATA BILIESTI  -  Sta
Dum, 11 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 2 VOINTA RASTOACA

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 17 Noi 15:00 FCM ADJUD  -  TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 18 Noi 11:00 ACS HOMOCEA  -  CS JARISTEA
Sim, 17 Noi 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  FC PANCIU

Grupa B

Dum, 18 Noi 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 18 Noi 11:00 DINAMO TATARANU  -  VICTORIA BORDEASCA
  Sta  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 18 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 17 Noi 15:00 VOINTA RASTOACA  -  SAGEATA BILIESTI
  Sta  -  CSC DUMBRAVENI
Sontu Alin
Nume si Prenume Sontu Alin
Functia Asistent
Nr. Tel. 0768137467
Numar de meciuri 23
Meciurile lui Sontu Alin
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
13 Oct
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - Orizontul Tifesti
(Etapa3, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
30 Sep
13:00
Unirea Odobesti  PROGRESUL FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
30 Sep
08:15
Unirea Odobesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - GALACTIC FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
30 Sep
10:00
Unirea Odobesti  JUNIOR GUGESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
30 Sep
11:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - CS ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
30 Sep
09:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
08:15
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Dum,
23 Sep
10:00
Unirea Odobesti  LPS Focsani - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Dum,
23 Sep
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Dum,
23 Sep
09:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
01 Sep
10:00
COMUNAL MIRCESTI  INIZIO JUNIOR FOCSANI - LPS Focsani
(Etapa1, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
12 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa2, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
11 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FLACARA URECHESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 19
INIZIO Junior 2 FOCSANI 18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 6
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 21
FC PANCIU 13
FCM ADJUD 13
ACS HOMOCEA 8
TROTUSUL RUGINESTI 7
CS JARISTEA 7
Clasament Detaliat

Grupa B

VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 12
SPORTUL CIORASTI 9
DINAMO TATARANU 6
VICTORIA BORDEASCA 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 21
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
VOINTA RASTOACA 6
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute