Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Mihai Gica
Nume si Prenume Mihai Gica
Functia Observator
Nr. Tel. 0722649687
Numar de meciuri 43
Meciurile lui Mihai Gica
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
22 Sep
12:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Vrancei)
Dum,
15 Sep
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa1, Grupa A, Superliga Vrancei)
Dum,
14 Apr
13:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
26 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Mai
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Mai
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - VICTORIA GUGESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - DINAMO TATARANU
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
27 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
15:30
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS JARISTEA
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Mar
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
16:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI -
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
19 Noi
14:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 12 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 12 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute