Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Sim, 19 Mai 18:00 FC PANCIU 2 - 2 NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 20 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 20 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  SPORTUL CIORASTI
Sim, 19 Mai 16:30 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 2 CSC DUMBRAVENI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
  SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  FC PANCIU
Milea Cosmin
Nume si Prenume Milea Cosmin
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0765560918
Numar de meciuri 40
Meciurile lui Milea Cosmin
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
06 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
13:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa1, Juniori C, Juniori C)
Dum,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
12:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
03 Noi
12:45
SALA ODOBESTI  LPS FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:45
SALA ODOBESTI  LPS FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:00
SALA ODOBESTI  GALACTIC FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
12:00
Sala Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
11:15
Sala Odobesti  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
10:30
Sala Odobesti  GALACTIC FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Mar,
25 Apr
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT - CSM 2 FOCSANI
(Etapa7, JUNIORI E, )
Mar,
25 Apr
14:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI D, )
Mar,
25 Apr
13:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  PROGRESUL FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa9, JUNIORI D, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 28
VICTORIA GUGESTI 21
TRACTORUL NANESTI 16
VOINTA CIRLIGELE 12
SPORTUL CIORASTI 12
UNIREA TIFESTI 6
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 24
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 23
NATIONAL 2012 GOLESTI 22
VICTORIA GUGESTI 19
FC PANCIU 10
CSC DUMBRAVENI 9
VOINTA CIRLIGELE 8
TRACTORUL NANESTI 3
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 11 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 11 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute