Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

  TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
  FCM ADJUD  -  FC PANCIU
  ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
  UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Milea Cosmin
Nume si Prenume Milea Cosmin
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0765560918
Numar de meciuri 47
Meciurile lui Milea Cosmin
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
09:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
11:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - INIZIO FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
13:00
Unirea Odobesti  LPS FOCSANI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Joi,
13 Sep
18:30
Orasenesc Odobesti  LPS FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
06 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
13:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa1, Juniori C, Juniori C)
Dum,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
12:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
03 Noi
12:45
SALA ODOBESTI  LPS FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:45
SALA ODOBESTI  LPS FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:00
SALA ODOBESTI  GALACTIC FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
12:00
Sala Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
11:15
Sala Odobesti  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
10:30
Sala Odobesti  GALACTIC FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Mar,
25 Apr
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT - CSM 2 FOCSANI
(Etapa7, JUNIORI E, )
Mar,
25 Apr
14:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI D, )
Mar,
25 Apr
13:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  PROGRESUL FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa9, JUNIORI D, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
CSC DUMBRAVENI 4
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 17 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 17 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute