Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL 3 - 2 TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI 0 - 0 DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 0 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI 9 - 0 SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 2 FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 1 - 3 ACS HOMOCEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

  CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SAGEATA BILIESTI

GRUPA C

  FC PANCIU  -  TROTUSUL RUGINESTI
  CS JARISTEA  -  UNIREA TIFESTI
Milea Cosmin
Nume si Prenume Milea Cosmin
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0765560918
Numar de meciuri 62
Meciurile lui Milea Cosmin
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
14 Sep
17:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
11 Mai
12:30
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - Orizontul Tifesti
(Etapa9, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
13 Apr
10:00
Comunal COTESTI  PODGORIA COTESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
11 Noi
08:00
Comunal Gugesti  GALACTIC FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
11:00
Comunal Gugesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
09:00
COMUNAL GUGESTI  GALACTIC FOCSANI - VIITORUL SIHLEA
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Dum,
25 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
12:30
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
09:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
11:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 -
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
13:00
Unirea Odobesti  LPS Focsani - INIZIO FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Joi,
13 Sep
18:30
Orasenesc Odobesti  LPS Focsani - ACS ODOBESTI
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
06 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
13:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
Comunal Mircesti   - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa1, Juniori C, Juniori C)
Dum,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
12:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
03 Noi
12:45
SALA ODOBESTI  LPS Focsani - ACS ODOBESTI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:45
SALA ODOBESTI  LPS Focsani - CS PROSPORT
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:00
SALA ODOBESTI  GALACTIC FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
12:00
Sala Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
11:15
Sala Odobesti  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
10:30
Sala Odobesti  GALACTIC FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI   - GLORIA RACOASA
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI   - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI   - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Mar,
25 Apr
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT -
(Etapa7, JUNIORI E, )
Mar,
25 Apr
14:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI D, )
Mar,
25 Apr
13:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  PROGRESUL FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa9, JUNIORI D, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
ACS UNIREA MILCOVUL 3
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 6
VICTORIA GUGESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
CSC DUMBRAVENI 1
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 4
ACS HOMOCEA 4
UNIREA TIFESTI 2
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute