Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Dum, 13 Oct 11:00 TRACTORUL NANESTI 3 - 2 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Sim, 12 Oct 16:00 SPORTUL CIORASTI 2 - 0 DINAMO TATARANU
Sim, 12 Oct 16:00 ACS UNIREA MILCOVUL 7 - 2 VOINTA SL.CIORASTI

Grupa B

Sim, 12 Oct 16:30 NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 0 SIRETUL SURAIA
Dum, 13 Oct 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  VICTORIA GUGESTI

GRUPA C

Dum, 13 Oct 11:00 CS JARISTEA 6 - 1 ACS HOMOCEA
Dum, 13 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI 7 - 0 TROTUSUL RUGINESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA  -  VOINTA SL.CIORASTI
  ACS UNIREA MILCOVUL  -  DINAMO TATARANU
  SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa B

  SAGEATA BILIESTI  -  SIRETUL SURAIA
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  CSC DUMBRAVENI

GRUPA C

  UNIREA TIFESTI  -  ACS HOMOCEA
  CS JARISTEA  -  FC PANCIU
Milea Cosmin
Nume si Prenume Milea Cosmin
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0765560918
Numar de meciuri 70
Meciurile lui Milea Cosmin
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
06 Oct
09:00
UNIREA ODOBESTI  NATIONAL 2 GOLESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa2, Juniori E, Juniori E)
Dum,
06 Oct
10:00
UNIREA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - INIZIO FOCSANI
(Etapa2, Juniori E, Juniori E)
Dum,
06 Oct
12:00
UNIREA ODOBESTI  ACS JUNIOR 2016 FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Juniori E, Juniori E)
Dum,
06 Oct
11:00
UNIREA ODOBESTI  COVACI JUNIOR - INIZIO2 FOCSANI
(Etapa2, Juniori E, Juniori E)
Dum,
29 Sep
09:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FC PANCIU
(Etapa1, GRUPA B, Juniori A1)
Sim,
12 Oct
12:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Grupa A, Juniori A1)
Dum,
29 Sep
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Sim,
14 Sep
17:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Sim,
12 Oct
16:00
COMUNAL MILCOVUL  ACS UNIREA MILCOVUL - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Vrancei)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
11 Mai
12:30
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - Orizontul Tifesti
(Etapa9, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
13 Apr
10:00
Comunal COTESTI  PODGORIA COTESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
11 Noi
08:00
Comunal Gugesti  GALACTIC FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
11:00
Comunal Gugesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
09:00
COMUNAL GUGESTI  GALACTIC FOCSANI - VIITORUL SIHLEA
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Dum,
25 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
12:30
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
09:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
11:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 -
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
13:00
Unirea Odobesti  LPS Focsani - INIZIO FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Joi,
13 Sep
18:30
Orasenesc Odobesti  LPS Focsani - ACS ODOBESTI
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
06 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
13:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
Comunal Mircesti   - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa1, Juniori C, Juniori C)
Dum,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
12:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
03 Noi
12:45
SALA ODOBESTI  LPS Focsani - ACS ODOBESTI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:45
SALA ODOBESTI  LPS Focsani - CS PROSPORT
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
09:00
SALA ODOBESTI  GALACTIC FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa3, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
12:00
Sala Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
11:15
Sala Odobesti  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
10:30
Sala Odobesti  GALACTIC FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ola, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI   - GLORIA RACOASA
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI   - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI   - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Mar,
25 Apr
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT -
(Etapa7, JUNIORI E, )
Mar,
25 Apr
14:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI D, )
Mar,
25 Apr
13:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  PROGRESUL FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa9, JUNIORI D, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 6
INIZIO FOCSANI 4
PODGORIA COTESTI 4
CSM FOCSANI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 12
CSM FOCSANI 2007 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM 2 FOCSANI 2007 6
INIZIO FOCSANI 6
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
INIZIO2 FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 3
CSM FOCSANI 2007 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

INIZIO FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 9
INIZIO2 FOCSANI 7
ACS JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2 GOLESTI 3
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
COVACI JUNIOR 0
Clasament Detaliat

Superliga Altdorf Tehnik

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 3
SPORTUL CIORASTI 3
VOINTA SL.CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 15
DINAMO TATARANU 8
ACS UNIREA MILCOVUL 6
TRACTORUL NANESTI 6
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

VICTORIA GUGESTI 7
SAGEATA BILIESTI 7
NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 2
SIRETUL SURAIA 1
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 10
UNIREA TIFESTI 8
CS JARISTEA 4
ACS HOMOCEA 4
TROTUSUL RUGINESTI 1
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 17 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 17 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute