Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Danciu Florin
Nume si Prenume Danciu Florin
Functia Observator
Nr. Tel. 0767281888
Numar de meciuri 53
Meciurile lui Danciu Florin
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
20 Apr
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Joi,
06 Iun
18:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
09 Mar
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
10 Mai
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - Orizontul Tifesti
(Etapa5, Juniori B1, Juniori B1)
Dum,
28 Oct
10:30
Unirea Odobesti  GALACTIC FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa6, Juniori D, Juniori D)
Dum,
28 Oct
09:30
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa6, Juniori D, Juniori D)
Dum,
28 Oct
12:30
Unirea OdobestiI  PROGRESUL FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa6, Juniori D, Juniori D)
Dum,
28 Oct
08:30
Unirea Odobesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - ACS ODOBESTI
(Etapa6, Juniori D, Juniori D)
Dum,
28 Oct
11:30
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - JUNIOR GUGESTI
(Etapa6, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
12:30
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
14:30
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI -
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI   - PODGORIA COTESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
Nu se joaca  TROTUSUL RUGINESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - PODGORIA COTESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
COMUNAL SALCIA Veche  SPORTUL CIORASTI - AS SURAIA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Sim,
20 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSC DUMBRAVENI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL PUFESTI   - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 11 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 11 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute