Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 26 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 2 VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Mai 18:00 SPORTUL CIORASTI 0 - 5 FC PANCIU
Sim, 25 Mai 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 1 - 0 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 25 Mai 18:00 FCM ADJUD 0 - 3 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  FCM ADJUD  -  TRACTORUL NANESTI
  UNIREA TIFESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  SPORTUL CIORASTI
  FC PANCIU  -  VICTORIA GUGESTI
Gheorghita Ionut
Nume si Prenume Gheorghita Ionut
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0763732907
Numar de meciuri 49
Meciurile lui Gheorghita Ionut
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
19 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Mai
13:30
Magura Jaristea  Orizontul Tifesti - CS JARISTEA
(Etapa6, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
04 Mai
10:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Juniori B1, Juniori B1)
Dum,
19 Mai
09:30
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
04 Mai
12:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Mai
12:00
Unirea Odobesti   - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa18, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Mai
11:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa18, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Mai
09:00
Unirea Odobesti  LPS Focsani - ACS ODOBESTI
(Etapa18, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Mai
10:00
Unirea Odobesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - CSM FOCSANI 2007
(Etapa18, Juniori E, Juniori E)
Sim,
31 Mar
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA MILCOVU
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Mar,
05 Iun
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
10:00
Comunal Mircesti   - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori C, Juniori C)
Sim,
18 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
14:30
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI -
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI -
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA -
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
09:15
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
15 Oct
11:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
20 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - FCM ADJUD
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
18 Mar
15:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS ODOBESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Bordeasca  DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
24 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FCM ADJUD
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 31
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 23
UNIREA TIFESTI 22
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 10
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute