Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 21 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI 0 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 20 Apr 15:00 FCM ADJUD 0 - 3 SPORTUL CIORASTI
Dum, 21 Apr 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 1 VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Apr 16:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 0 FC PANCIU

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 05 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 04 Mai 15:00 FC PANCIU  -  UNIREA TIFESTI
Sim, 04 Mai 15:00 VICTORIA GUGESTI  -  FCM ADJUD
Sim, 04 Mai 15:00 SPORTUL CIORASTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Bucataru Octavian
Nume si Prenume Bucataru Octavian
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0767157245
Numar de meciuri 62
Meciurile lui Bucataru Octavian
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
06 Apr
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
13 Apr
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
23 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
09 Mar
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
10:00
MILCOVUL3 FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa3, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
24 Noi
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA RASTOACA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
12 Oct
19:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - DINAMO TATARANU
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CS JARISTEA
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL GOLOGANU   UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
02 Iun
18:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
05 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Mar
12:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI   - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Apr
10:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa11, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
27 Mai
18:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSM FOCSANI 2007
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
19 Noi
14:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 21
FC PANCIU 15
PODGORIA COTESTI 12
Orizontul Tifesti 9
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 39
CS PROSPORT 36
INIZIO JUNIOR FOCSANI 24
ENERGIA VULTURU 2012 24
NATIONAL 2012 GOLESTI 23
ACS COSTIN CATALIN 2018 14
JUNIOR GUGESTI 13
GALACTIC FOCSANI 13
ACS ODOBESTI 12
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 49
INIZIO JUNIOR FOCSANI 37
34
CSM FOCSANI 2007 29
LPS Focsani 24
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 16
ACS COSTIN CATALIN 2018 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 22
SPORTUL CIORASTI 20
VICTORIA GUGESTI 13
UNIREA TIFESTI 13
FC PANCIU 11
TRACTORUL NANESTI 7
VOINTA CIRLIGELE 6
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 6 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 6 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute