Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Sim, 19 Mai 18:00 FC PANCIU 2 - 2 NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 20 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 1 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 20 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 0 - 4 SPORTUL CIORASTI
Sim, 19 Mai 16:30 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 2 CSC DUMBRAVENI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Sim, 26 Mai 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 26 Mai 18:00 CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 26 Mai 18:00 SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 27 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  FC PANCIU
Bucataru Octavian
Nume si Prenume Bucataru Octavian
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0767157245
Numar de meciuri 45
Meciurile lui Bucataru Octavian
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL GOLOGANU  AS UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
05 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Mar
12:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Apr
10:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa11, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
27 Mai
18:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSM FOCSANI 2007
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
19 Noi
14:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 28
VICTORIA GUGESTI 21
TRACTORUL NANESTI 19
SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 6
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 27
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 23
NATIONAL 2012 GOLESTI 22
VICTORIA GUGESTI 19
FC PANCIU 10
CSC DUMBRAVENI 9
VOINTA CIRLIGELE 9
TRACTORUL NANESTI 4
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 8 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 8 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute