Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 21 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI 0 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 20 Apr 15:00 FCM ADJUD 0 - 3 SPORTUL CIORASTI
Dum, 21 Apr 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 1 VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Apr 16:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 0 FC PANCIU

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 05 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 04 Mai 15:00 FC PANCIU  -  UNIREA TIFESTI
Sim, 04 Mai 15:00 VICTORIA GUGESTI  -  FCM ADJUD
Sim, 04 Mai 15:00 SPORTUL CIORASTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Rusu Ovidiu
Nume si Prenume Rusu Ovidiu
Functia Observator
Nr. Tel. 0727368015
Numar de meciuri 59
Meciurile lui Rusu Ovidiu
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
06 Apr
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
30 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
20 Apr
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
25 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
06 Iun
18:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Iun
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE -
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI   - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
28 Mai
13:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FCM ADJUD
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Nanesti  TRACTORUL NANESTI - FCM ADJUD
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 21
FC PANCIU 15
PODGORIA COTESTI 12
Orizontul Tifesti 9
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 39
CS PROSPORT 36
INIZIO JUNIOR FOCSANI 24
ENERGIA VULTURU 2012 24
NATIONAL 2012 GOLESTI 23
ACS COSTIN CATALIN 2018 14
JUNIOR GUGESTI 13
GALACTIC FOCSANI 13
ACS ODOBESTI 12
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 49
INIZIO JUNIOR FOCSANI 37
34
CSM FOCSANI 2007 29
LPS Focsani 24
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 16
ACS COSTIN CATALIN 2018 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 22
SPORTUL CIORASTI 20
VICTORIA GUGESTI 13
UNIREA TIFESTI 13
FC PANCIU 11
TRACTORUL NANESTI 7
VOINTA CIRLIGELE 6
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute