Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Sim, 14 Apr 17:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 14 Apr 17:00 SPORTUL CIORASTI 4 - 1 FC PANCIU
Sim, 14 Apr 15:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 1 TRACTORUL NANESTI
Sim, 14 Apr 16:30 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 - 3 VICTORIA GUGESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 22 Apr 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 22 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 21 Apr 17:00 FC PANCIU  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Apr 17:00 VOINTA CIRLIGELE  -  SPORTUL CIORASTI
Brasoveanu Stefan
Nume si Prenume Brasoveanu Stefan
Functia Observator
Nr. Tel. 0762525114
Numar de meciuri 19
Meciurile lui Brasoveanu Stefan
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
17 Mar
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FCM ADJUD
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
08 Apr
17:30
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - FC PANCIU
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Bordeasca  DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL Tataranu  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CIRLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 31
PROSPORT 2 FOCSANI 27
CSM FOCSANI 2007 26
CSM FOCSANI 25
ACS ODOBESTI 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 42
PROSPORT 2 FOCSANI 33
JUNIOR GUGESTI 25
CSM FOCSANI 24
CSM FOCSANI 2007 24
INIZIO FOCSANI 22
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 18
AS FC UNIREA FOCSANI 12
ACS ODOBESTI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 4
UNIREA TIFESTI 4
SAGEATA BILIESTI 3
ACS HOMOCEA 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
VICTORIA GUGESTI 12
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 11
CSC DUMBRAVENI 8
FC PANCIU 6
VOINTA CIRLIGELE 4
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 17 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 17 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute